Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek, 8770m2, Nová Ves u Kraslic

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Představujeme Vám pozemek v Nové Vsi, 8.770 m²

Vítejte u příležitosti, která se naskýtá jednou za život. Nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové ploše 8.770 m², situovaný v malebném prostředí kousek od obce Nová Ves, v katastrálním území obce Stříbrná, nedaleko města Kraslice. Tento pozemek představuje ideální místo pro investici do budoucna.

Charakteristika pozemku

Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost a v územním plánu je označen jako „plochy smíšené nezastavěného území přírodní-zemědělská“. 

Pozemek se nachází na náhorní plošině, což zajišťuje, že je téměř rovinatý a snadno přístupný. Jeho poloha je jedinečná díky okolním lesům, které pozemek obklopují a zajišťují tak soukromí a klid daleko od městského ruchu.

Přístup a infrastruktura

pozemku vede místní nezpevněná komunikace, což zajišťuje snadný přístup pro majitele i návštěvníky.  Navzdory klidné a odlehlé poloze je pozemek dobře dostupný z blízkých obcí a měst, což představuje ideální kombinaci soukromí a dostupnosti.

Možnosti využití

Díky své velikosti a poloze nabízí tento pozemek možnost investovat do zemědělské činnosti a je vhodný pro investory hledající pozemek pro dlouhodobou investici.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo pro domluvení prohlídky. Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme připraveni Vám pomoci s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

 

celková plocha - 8.770 m2

 

Cena:

799.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF