Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek pro bydlení, 18880m2, Otovice

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Pozemky pro bydlení v Otovicích

Vážení investoři, představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majiteli rozsáhlých pozemků o celkové ploše 18.880 m2, které se nachází přímo v srdci malebné obce Otovice, ležící jen kousek od lázeňského města Karlovy Vary. Tato lokalita je v poslední době velmi vyhledávaná pro svou klidnou atmosféru, přestože je stále na dosah městského ruchu a všech potřebných služeb.

Proč zvolit právě Otovice?

Otovice jsou obec, která se dynamicky rozvíjí a stává se stále populárnější mezi rodinami hledajícími klidné bydlení v blízkosti přírody, ale s výbornou dostupností do města. Díky přímému spojení městskou hromadnou dopravou se snadno a rychle dostanete do centra Karlových Varů, což zajišťuje pohodlný životní styl spojený s výhodami života ve městě.

Charakteristika pozemku

Pozemky o rozloze téměř 2 hektary jsou v územním plánu obce označeny jako plochy pro bydlení v rodinných domech. Jejich poloha v centru Otovic přináší mimořádnou příležitost pro realizaci vašich plánů na výstavbu více rodinných domů, a které mohou sloužit jako výhodná investice.

Jako přístupová cesta může sloužit koridor bývalé železniční vlečky, který vede okolo pozemků a je na obou koncích ukončen zpevněnou komunikací, což zajišťuje vynikající přístupovost pro stavební práce a v budoucnu pro spojení s okolní infrastrukturou.

Realizace vašeho projektu

Pro realizaci stavebního projektu je nezbytné provést územní studii, která zajistí, že vaše plány budou v souladu s představami a požadavky obce. Tento krok je klíčový pro hladký průběh celého procesu od návrhu po samotnou výstavbu.

Výhody investice

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro domluvení osobní prohlídky těchto vyjímečných pozemků.

 

celková plocha - 18.880 m2

 

 

 

Cena:

18.990.000,- Kč

(1.006,- Kč/m2)

 

 

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #otovice #musil #borismusil #realestate #reality #prodejpozemku ♬ positive, confident, present, progress, corporate VP(1518395) - KosukeKawaguchi

Územní plán Otovice

Textová část

Grafická část

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF