Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Radošov

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Prodej rodinného domu v Radošově

Hledáte ideální místo pro svou rodinu? Nabízíme vám prostorný rodinný dům v malebné obci Radošov, který splní veškeré vaše požadavky na komfortní bydlení.

Dispozice domu

Tento velký rodinný dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, což zajišťuje dostatek prostoru i pro velkou rodinu.

Přízemí

Patro

Technické zázemí

Dům je z části podsklepený, a najdete zde kotelnu s moderním kotlem na tuhá paliva s násypkou. Pozemek je celý oplocený a nabízí mnoho dalších výhod:

Okolí a dostupnost

Radošov je krásné a dobře dostupné místo. Z terasy domu se vám naskytne nádherný výhled na Radošovský most a řeku. V místě najdete obchod a kostel. V nedaleké Kyselce je základní a mateřská škola. Karlovy Vary jsou vzdáleny cca 13 km a Ostrov cca 10 km.

 

------------------------------------

celková plocha - 598 m2

zastavěná plocha - 135 m2 dům + 48 m2 garáž

užitná plocha - 97,3 + 105,7 = 203 m2

zahrada - 415 m2

------------------------------------

elektřina - 2.600,-Kč

plyn - 700,-Kč

ostatní platby - 1.000,-Kč

celkem - 4.300,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

5.499.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality #prodejdomu #radosov #mmreality ♬ 史诗振奋大气 - 满世昌

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF