Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Jáchymov, Jiráskova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Rodinný dům v Jáchymově, Jiráskova ulice

Dovolte mi představit vám jedinečnou příležitost k pořízení rodinného domu, který se nachází v Jiráskově ulici v okrajové části města Jáchymov. Toto město leží na úpatí Krušných hor, přibližně 16 km od Karlových Varů.

Popis nemovitosti

Dům je v původním stavu a bude vyžadovat rekonstrukci, což Vám však umožní přizpůsobit si jej dle vlastních představ a potřeb. Nemovitost není podsklepená, což však neubírá na její atraktivitě.

Vstupní chodbou se dostanete do malé předsíně v přízemí domu. Zde se nachází tři samostatné místnosti: dva pokoje a kuchyň. Dále zde naleznete záchod a koupelnu. 

Možnosti rozšíření

Jednou z velkých výhod této nemovitosti je prostorná půda, která po rekonstrukci může nabídnout další obytný prostor. Tím se výrazně zvýší obytná plocha domu a možnosti jeho využití.

Exteriér

Z koupelny je východ na malý dvorek s malou kůlnou. Po kovových schodech se dostanete na svažitou zahradu, která nabízí dostatek prostoru pro relaxaci či zahradničení. Na zahradě se nachází také velká kůlna, která může sloužit jako úložný prostor či dílna.

Výhody lokality

Město Jáchymov je známé svou bohatou historií a krásnou přírodou. Blízkost Krušných hor nabízí nespočet možností pro turistiku, cyklistiku a další volnočasové aktivity. Karlovy Vary, které jsou vzdálené pouhých 16 km, poskytují veškerou občanskou vybavenost a kulturní vyžití.

Pokud hledáte nemovitost, kterou si můžete přizpůsobit dle vlastních představ a zároveň chcete bydlet v hezké a klidné lokalitě s krásnou přírodou na dosah, je tento dům v Jáchymově ideální volbou.

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 239 m2

zastavěná plocha - 72 m2

užitná plocha - 63 m2

zahrada + dvorek - 154 m2

------------------------------------

elektřina - 450,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.499.000,- Kč

 

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality #prodejdomu #krusnehory #jachymov ♬ Promotional - FlyFlyMusic

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF