Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1+garáž, Karlovy Vary, Pražská silnice

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Prodej bytu 3+1 a garáží - Karlovy Vary, Pražská silnice

Hledáte ideální místo pro bydlení v klidném prostředí s výbornou dostupností do centra Karlových Varů? Máme pro vás skvělou nabídku!

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný byt o dispozici 3+1, který prošel výraznou rekonstrukcí. Byt se nachází v prvním patře boční přístavby domu na Pražské silnici. Součástí prodeje je celá přístavba, včetně celého spodního patra.

Dispozice bytu

Technické zázemí

Ve spodní části přístavby se nachází garáž, kotelna a technické zázemí. Tento prostor je v původním stavu, ale  můžete ho využít dle svých potřeb - ať už jako dílnu, sklad, kancelář nebo provozovnu služeb.

Okolí a dostupnost

Byt se nachází na hezkém a klidném místě, a s podílem na pozemku okolo domu, takže zde máte i možnost parkování. Dostupnost do Karlových Varů je výborná - ať už využijete MHD nebo vlastní automobil.

Proč si vybrat právě tento byt?

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

------------------------------------

celková plocha bytu - 73,2 m2

 plocha technického patra -  56,2 m2

celková plocha - 129,4 m2

------------------------------------

elektřina - 4.000,-Kč

ostatní platby - 1.300,-Kč

celkem - 5.300,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

3.699.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #prodejbytu #mmreality #reality #realestate #borismusil #borismusil #musil #karlovyvary #prodejdomu ♬ Good Energy - Jeppe Reil

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF