Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Luby, Družstevní

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 Vítáme vás v Lubech u Chebu, kde se na Družstevní ulici nachází tento úchvatný rodinný dům, nabízející dokonalé spojení klidného venkovského života s pohodlností moderního bydlení. Dovolte mi představit tuto výjimečnou novostavbu.

Tento rodinný dům se nachází na kopci na okraji města, což zajišťuje nejen úchvatný výhled, ale také klidné prostředí pro váš odpočinek a soukromí. Jedná se o bungalov, přízemní dům, který již prošel kolaudací a disponuje číslem popisným. S zastavěnou plochou 136 m2 a rozlehlým pozemkem o rozloze 1046 m2, tento dům nabízí dostatek prostoru pro vaše rodinné aktivity a zážitky.

Dispozice domu je 4+kk a nabízí vám veškerý komfort moderního bydlení. Po vstupu do domu vás přivítá prostorná vstupní předsíň a chodba, která propojuje celý dům. V zadní části domu najdete tři pokoje a velkou koupelnu vybavenou sprchovým koutem, rohovou vanou, záchodem a umyvadlem. V přední části domu se nachází technická místnost, samostatný záchod a obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a prostornou spíží.

Dům je plně napojen na veřejnou infrastrukturu - kanalizaci, elektřinu a vodovod. Pro váš komfort a úspory energií, zajišťují vytápění částečně elektrické přímotopy a především tepelné čerpadlo vzduch/vzduch. V obývacím pokoji je komín, takže pokud si pořídíte krbová kamna, můžete si užívat romantické chvíle s pohledem do ohně. 

Veliká francouzská okna propouštějí do domu spoustu přirozeného světla, a v obývacím pokoji jsou navíc instalovány venkovní elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním pro vaše pohodlí. Na podlahách najdete keramickou dlažbu a plovoucí podlahu, které dodávají domu elegantní vzhled.

Stahovacími schody můžete vstoupit na prostornou pochozí půdu, která nabízí další úložný prostor. Střecha je pokrytá betonovými střešními taškami, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Venkovní prostory zatím nejsou upraveny, takže máte možnost přizpůsobit si je podle vašich představ a potřeb.

Tato nemovitost je skutečně krásným místem pro šťastné a spokojené bydlení, kde se můžete cítit jako doma. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přijďte si prohlédnout tento rodinný dům v Lubech u Chebu. Jsme tu, abychom vám pomohli najít váš vysněný domov!

 

Videoprohlídka

Videoupoutávka

@musilboris #prodejdomu #karlovyvary #reality #musil #borismusil #realestate #luby #reality ♬ Wonderful Day - Satria Petir

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF