Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Karlovy Vary, Revoluční

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Objevte kouzlo bydlení v Karlových Varech – Rodinný dům v Olšových Vratech

 

Představujeme Vám exkluzivní nabídku rodinného domu v žádané lokalitě Karlových Varů, v části Olšová Vrata. Tento starší dům, který prošel částečnou, avšak zásadní rekonstrukcí, nabízí komfortní bydlení s výbornou dostupností do centra města a přitom zachovává klidné prostředí pro váš rodinný život.

Popis nemovitosti

Dům se pyšní novou střechou a kompletně zrekonstruovaným zvýšeným přízemím a horním patrem. Vstoupíte-li dovnitř, oceníte novou kuchyňskou linku, podlahy, dveře, okna i rozvody, které zajišťují moderní a bezproblémové bydlení.

Celý dům je podsklepený, což poskytuje mnoho úložného prostoru a zahrnuje prádelnu, kotelnu na tuhá paliva, sklad a letní kuchyň – ideální zázemí pro rodinné oslavy či letní venkovní posezení.

V přízemí najdete prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyňským koutem, což vytváří otevřený a vzdušný prostor pro každodenní život. Dále zde najdete koupelnu, ložnici a vstupní chodbu.

Horní patro bylo plánováno jako samostatná bytová jednotka o dispozici 2+1, avšak kuchyňská linka zde nebyla dokončena, takže toto patro nabízí tři pokoje, druhou koupelnu a menší terasu nad vchodem. Nad horním patrem se nachází prostorná půda, která nabízí potenciál pro další obytnou místnost.

Lokalita a okolí

Dům se nachází kousek od výpadovky na Prahu, což zajišťuje výbornou dostupnost jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou, s pravidelnou linkou MHD. Tato část Karlových Varů je známá svou příjemnou a klidnou atmosférou, která je přesto v blízkosti všeho důležitého – školy, obchody, restaurace a další služby jsou na dosah.

Zahrada a venkovní prostory

Původně velká zahrada byla rozdělena na dvě části, přičemž součástí prodeje je pouze přední část a menší část za domem. Tento prostor nabízí dostatek místa pro relaxaci, hry s dětmi či zahradní grilování. Na zadní části pozemku v budoucnu vyroste menší bungalov, což vám zaručí příjemné sousedy a zachování klidného prostředí.

Shrnutí

Tento rodinný dům v Karlových Varech - Olšových Vratech, je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení s výbornou dostupností do centra města a s možností přizpůsobení interiéru vlastním potřebám. S částečnou rekonstrukcí, která zahrnuje nejen estetické, ale i funkční prvky, se jedná o nemovitost, která kombinuje starší výstavbu s moderním komfortem. Nechte se okouzlit možnostmi, které tento dům nabízí, a udělejte z něj svůj nový domov.

Neváhejte se na mne obrátit pro více informací nebo pro domluvení prohlídky. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

celková plocha - 343 m2

zastavěná plocha -  97 m2

obytná podlahová plocha - 57+50=107 m2

zahrada - 246 m2

------------------------------------

elektřina - 1.400,-Kč

ostatní platby - 2.600,-Kč (uhlí a voda)

celkem - 4.000,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

5.999.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #realestate #borismusil #musil #karlovyvary #prodejdomu ♬ Wonderful Day - Satria Petir

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF