Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Velichov

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte klidné a pohodlné bydlení v krásném prostředí Karlovarského kraje? Máme pro vás jedinečnou nabídku rodinného domu ve Velichově, malebné obci vzdálené pouhých 15 km od Karlových Varů, podél řeky Ohře.

Popis nemovitosti

Tento rodinný dům je polovinou dvojdomku a stojí na samostatném vlastním pozemku. K domu vede příjezdová cesta, která zajišťuje pohodlný přístup. K dispozici je také zahrada s příjemným zahradním posezením, ideální pro rodinné chvíle a relaxaci.

Přízemí

Přízemí domu je především technické. V levé části se nachází vstupní chodba, schodiště a velký sklep s klenbovým stropem, který nabízí dostatek úložného prostoru. Pravá část přízemí zahrnuje prostornou garáž s dílnou, ideální pro kutily a automobilové nadšence. V zadní části se nachází bývalá uhelna a dvě malé technické místnosti.

Patro

V patře se nachází prostorný byt o dispozici 3+1, který zahrnuje:

Dále je zde vstup na prostornou půdu, kterou lze upravit na další obytné místnosti, což poskytuje možnost rozšíření obytného prostoru dle vašich potřeb.

Technické vybavení

V domě je nainstalovaný plynový kotel, ale je zde také možnost osadit kotel na tuhá paliva, což vám dává flexibilitu v volbě vytápění. Dům nabízí dostatek místa i pro početnou rodinu a je ideální pro ty, kteří hledají hezké a klidné bydlení.

Výhody bydlení ve Velichově

Velichov je menší obec s přátelskou atmosférou a krásnou přírodou v okolí. Blízkost Karlových Varů zajišťuje snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti, kulturním akcím a pracovním příležitostem. Řeka Ohře nabízí možnosti pro vodní sporty a rekreaci.

 

------------------------------------

celková plocha - 506 m2

zastavěná plocha - 130 m2

užitná plocha - 83+98,3=181,3 m2

zahrada - 376 m2

------------------------------------

elektřina - 2.000,-Kč

plyn - 3.000,-Kč

ostatní platby - 120,-Kč

celkem - 5.120,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

4.299.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality #prodejdomu #velichov ♬ 史诗振奋大气 - 满世昌

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF