Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Nová Role, Rolavská

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Prodej bytu 2+1 v Nové Roli, Rolavská

Hledáte klidné a příjemné bydlení v menším městečku na Karlovarsku? Pak je tento byt 2+1 v Nové Roli na ulici Rolavská právě pro Vás!

Popis nemovitosti

Byt se nachází ve třetím patře udržovaného panelového domu. Je orientován na východní stranu, a je zde krásný výhled do hezkého okolí. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, ale bude potřeba si ho dodělat podle vlastních představ.

Dispozice bytu

Z menší vstupní předsíně je vstup do jednotlivých místností i do koupelny a záchodu. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, prostor pro pračku, a vedle je samostatný záchod.

Okolí a občanská vybavenost

Byt se nachází v hezké a klidné lokalitě. V blízkosti domu jsou dvě prodejny s potravinami, což Vám usnadní každodenní nákupy. Za domem je školka a kousek vedle základní škola, což je ideální pro rodiny s dětmi, a hned před domemje zdravotní středisko a zubní ordinace. 

Dopravní dostupnost

Nová Role má dobré spojení autobusem i vlakem do blízkých Karlových Varů. Cesta do centra Karlových Varů trvá jen několik minut, což Vám umožní snadný přístup k širší nabídce práce, služeb a kulturních akcí.

Rekreační možnosti

Okolí města nabízí mnoho možností pro rekreaci a relaxaci. V blízkosti se nachází řeka, lesy, louky a rybníky, kde můžete trávit volný čas procházkami, cyklistikou nebo rybařením.

Proč si vybrat tento byt?

 

------------------------------------

celková plocha - 53,70 m2

podlahová plocha - 51,70 m2

------------------------------------

elektřina - 200,-Kč

plyn - 200,-Kč

ostatní platby - 2.314,-Kč

fond oprav - 1.235,-Kč

celkem - 3.949,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

1.390.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #realestate #borismusil #musil #karlovyvary #prodejbytu #novarole ♬ Promotional - FlyFlyMusic

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF