Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa, Mariánská

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Mít chalupu v Krušných horách je sen mnoha lidí. Vy teď máte jedinečnou příležitost si tento sen splnit, protože zrovna jednu úžasnou chalupu mám ve své nabídce.

Mariánská je menší obec, patřící pod město Jáchymov, a nachází se 10minut/9km od Božího Daru nebo Plešivce, kde je spousta lyžařských sjezdovek, a je známá jako lokalita s rekreačními objekty.

Samotná chalupa je ve spodní klidnější části obce, na velkém pozemku (1374 m2) s širokou příjezdovou cestou.

Budova prošla v roce 2006 kompletní rekonstrukcí: zůstaly pouze kamenné obvodové zdi přízemí, horní patro se vyzdilo cihlovými bloky, jsou nové podlahy a stropy, a nový krov dostal krytinu z umělé břidlice. Během rekonstrukce se také udělaly nově veškeré rozvody, topení, zařízení, atd. Chalupa chvíli sloužila pro rekreaci rodiny, ale v posledních letech se pronajímala, převážně zahraniční klientele.

Chalupa je kompletně vybavena a novému majiteli nabídne spoustu místa a pohodlí. V přízemí je velký obývací pokoj s krbem, propojený s kuchyní a jídelnou, menší pokojík, koupelna, kotelna (plynový kotel i na tuhá paliva), garáž pro zahradní techniku, a spojovací chodba se schodištěm do patra. Tam pak menší kuchyňka, koupelna a tři velké pokoje s celkem 10 lůžky. Samozřejmostí je vodovodní, plynová a elektrická přípojka, a o odpady se stará ČOV s trativodem.

Zahrada je udržovaná a najdete zde příjemné posezení s krbem, garážové stání pro tři auta, kůlnu na dřevo, přístřešek pro kola a dokonce saunu. 

Chalupa je na krásném místě a je ideální pro odpočinek i velmi početné rodiny, případně může být skvělou investicí na podnikání v cestovním ruchu.

Pokud vás chalupa zaujala, neváhejte, zavolejte mi a objednejte si prohlídku.

 

--------------------------

plocha parcely 1374 m2

zastavěná plocha 120 m2

plocha zahrady 1254 m2

užitná plocha 190 m2

obytná plocha 127 m2

----------------------------

záloha na elektřinu 1500,-Kč

záloha na plyn 1000,-Kč

ostatní platby 600,-Kč

dřevo

-----------------------------

elektřina - 220/380V

voda - veřejný vodovod

kanalizace - vlastní čistírna odpadní vod (ČOV)

plyn - zemní plyn

topení - plynový kotel+kotel na tuhá paliva - s rozvodem do radiátorů + krb v obývacím pokoji

-----------------------------

 

 

Cena:

 

7.799.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Kontakt

Zaujala vás chalupa a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Video upoutávka

@musilboris #realitak #karlovyvary #maklermusil #borismusil #realitnimakler #musilreality #realitakroku2021 #chalupa #hory #krusnehory #marianska ♬ Epic Music(863502) - Draganov89

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF