Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa, Mariánská

Popis nemovitosti

Mít chalupu v Krušných horách je sen mnoha lidí. Vy teď máte jedinečnou příležitost si tento sen splnit, protože zrovna jednu úžasnou chalupu mám nově ve své nabídce.

Mariánská je menší obec, patřící pod město Jáchymov, a nachází se 10minut/9km od Božího Daru nebo Plešivce, kde je spousta lyžařských sjezdovek, a je známá jako lokalita s rekreačními objekty.

Samotná chalupa je ve spodní klidnější části obce, na velkém pozemku (1374 m2) s širokou příjezdovou cestou. Budova prošla v roce 2006 kompletní rekonstrukcí, chvíli sloužila pro rekreaci rodiny, ale v posledních letech se pronajímala. 

Chalupa je kompletně vybavena a novému majiteli nabídne spoustu místa a pohodlí. V přízemí je velký obývací pokoj s krbem, propojený s kuchyní a jídelnou, menší pokojík, koupelna, kotelna (plynový kotel i na tuhá paliva) a spojovací chodba se schodištěm do patra. Tam pak menší kuchyňka, koupelna a tři velké pokoje s celkem 10 lůžky. Samozřejmostí je vodovodní, plynová a elektrická přípojka, a o odpady se postará ČOV s trativodem.

Zahrada je udržovaná a najdete zde příjemné posezení s krbem, garážové stání pro tři auta, kůlnu na dřevo, garáž na zahradní techniku, přístřešek pro kola a dokonce saunu. 

 Krásné místo pro odpočinek rodiny nebo ideální investice na podnikání.

 

Cena:

9.990.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Zaujala vás chalupa a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář