Reference

"Děkuji za pana Musila, je to opravdu člověk má svém místě... Náš obchod proběhl ve vsi slušnosti, informovanosti a odpovědnosti ze strany pana makléře. Určitě bych takového makléře bez výčitek doporučila... Jsem ráda, že jsem měla štěstí na slušného člověka. Děkuji z úctou Z.Polakova "  
Zdeňka Poláková - koupě bytu
"S prací pana Musila jsem byl velmi spokojený. Byl jsem informovaný během celého průběhu prodeje. Pán je sympatický a dobře poradí. Za sebe můžu říct, že pán Musil je profesionál na svém místě. Doporučuji všem a děkuji mnohokrát."   
Viktor Blahó - prodej chaty
"Pan Musil byl bezva, vřele doporučuji ???"   
Mgr. Lucie Vogelová - koupě chaty
"Spokojenost, rychlé a férové jednání, zařízena veškerá potřebná administrativa. Děkuji, mohu p. Musila jen doporučit."   
Romana Vokounová - prodej bytu
"Se službami pana Musila jsem byla velmi spokojena, je profesionál, má lidský přístup, je na něj spolehnutí. Rozhodně jej všem doporučuji."  
Kamila Šustová - prodej domu
"Se službami makléře p. Musila jsem byla velmi spokojená- pravidelně nás informoval o stavu zakázky, popř. nám i poradil, co udělat s nemovitostí, aby se dům prodal. Na jeho práci je vidět, že ho velmi baví, má skvělý přístup ke klientovi a vždy nám vše srozumitelně vysvětlil, cokoliv nám nebylo jasné .Profesionální přístup se vším všudy a patří mu velké poděkování za práci, kterou odvedl. Pokud bych v budoucnu něco prodávala, určitě bych se obrátila opět na něj."   
Jaroslava Váňová - prodej domu
"Vstřícnost , profesionalita a ochota ."   
nice service s.r.o. - koupě domu
"S panem makléřem jsme byli velmi spokojeni rychlá komunikace báječná spolupráce"     
Drahomíra Pospíšilová - koupě bytu
"Velká spokojenost s vaším makléřem p. Musilem. Je to opravdu velký profesionál, klobouk dolů před takovými lidmi. Určitě ho budu každému doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Jiří Krajča"  
Jiří Krajča - prodej bytu
"Spokojenost"  
Nikola Scherbaumová - prodej bytu
"S panem Musilem jsme byli spokojeni. Provedl nás celým procesem nákupu nemovitosti přehledně a bez problémů. Určitě doporučujeme!"
Eva Sedláčková - koupě bytu
"Komunikace a jednání s panem Musilem bylo velice solidní a profesionální ."
Rozálie Bogesch - koupě bytu
"Se spoluprací s panem Musilem jsem byla velmi spokojená. Prodej mého bytu proběhl hladce a k spokojenosti obou stran. Spolupráci s panem Musilem můžu jen doporučit."  
Michaela Köhler - prodej bytu
"Profesionál s výborným vystupováním, perfektními znalostmi a přehledem o trhu s nemovitostmi....jeho individuální přístup, vstřícnost, ochota a empatičnost dodávaly celému prodeji klid a absolutní důvěru. Děkuji ještě jednou Vašemu makléř panu Musilovi za skvělé odvedenou práci."
Helena Brišková Valdmanová - prodej pozemku
"Velmi dobrá komunikace a rychlý prodej nemovitosti. Za mě velká spokojenost."  
Radek Kulhánek - prodej bytu
"Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce, oceňuji profesionální přístup."  
Erika Frčková - prodej bytu
"perfektní spolupráce, kdykoliv na příjmu, prodáno ZA 1 DEN!
Bc. Vladimir Sokulský - prodej zahrady
"Dobrý den, barák jsem prodával u konkurence pomalu rok. Bohužel se nedařilo nemovitost prodat, naštěstí mě oslovil pan Boris Musil s M&M reality, chvilku jsem váhal, ale po vysvětlení všech náležitých informací mě přesvědčil ,že je právě on ten pravý ,kdo má nemovitost prodat. Podepsali jsme smlouvu o prodeji a během týdne byl dům prodaný ,vše probíhalo jak slíbil . Pana Borise Musila ,vřele doporučuji všem . Je to člověk na správném místě. Tímto mu ještě jednou děkuji ,za skvělou spolupráci . S pozdravem Račanský"
Josef Račanský - prodej domu
"Pan Musil je velice znalý ohledně realit a chová se profesionálně ,každopádně bych ho doporučil mým známým. S pozdravem Hrubý."  
Václav Hrubý - koupě zahrady
"Boris mě vždy velmi podporoval; vždy rychle jednal. A je to pozitivní člověk."
Andrii Girzhev - koupě bytu
"Dobrý den, na vašem dotazníku je málo místa na vyplnění spokojenosti zákazníka!!!! Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup pana Musila, který se svým nadstandartním přístupem a zodpovědností prodal naši nemovitost za necelý týden, ale i pro nás vybral moc dobrého kupujícího! Profesionál na svém místě a heslo náš zákazník, náš pán, tak opravdu tady funguje. Vše bylo zpracované, vysvětlené, podané ke zdárnému prodeji a ke konečnému úsměvu všech dotčených stran. Ráda Vás budu doporučovat pane Musile a pomlouvat jak nejrychleji prodat u Vás s kvalitou a ne kvantitou. Do dalších let přeji mnoho dalších spokojených zákazníku a hlavně zdraví. Bylo mi potěšením a někdy na viděnou. Pálová JILO spol. s r.o."
JILO, spol. s r.o. - prodej areálu
"Dobrý den, odvedená práce realitního makléře byla perfektní. Komunikace byla milá, jasná a součinnost byla plná i mimo pracovní dobu."
Radek Makar - koupě areálu
"Vstřícný a profesionální přístup, můžu vřele doporučit, děkuji"   
Antonín Opl - prodej bytu
"Se službami makléře pana Borise Musila jsem maximálně spokojená, výborná komunikace a velmi profesionální a vstřícný přístup v celém průběhu realizace prodeje nemovitosti. Rovněž jeho velmi rychlá realizace i vyplacení kupní ceny. Všem zájemcům srdečně doporučuji využití jeho služeb, je opravdu super, nejlepší. Pašková"  
Bc. Jarmila Pašková - prodej bytu
"Velice příjemný pán, profesionál na svém místě"  
Martin Kučera - koupě bytu
"Vše v naprostém pořádku, mohl bych každému doporučit."  
Vojtěch Lohr - koupě bytu
"Byla jsem velmi spokojená, profesionální, vstřícný přístup."  
Magdalena Lohrová - koupě bytu
"Se službami makléře pana Borise Musila jsem maximálně spokojená, výborná komunikace a velmi profesionální a vstřícný přístup v celém průběhu realizace prodeje nemovitosti. Rovněž jeho velmi rychlá realizace i vyplacení kupní ceny. Všem zájemcům srdečně doporučuji využití jeho služeb, je opravdu super, nejlepší. Pašková"     
Bc. Jarmila Pašková - prodej zahrady
"Profesionální, vstřícné, pružné, rychlé jednání. Pro mě, jako klientku, bezstarostný prodej."   
Jitka Morávková - prodej bytu
"Perfektní spolupráce velmi milý a lidský přístup pan Musil mi byl pořád k dispozici a na všechny mé otázky ihned reagoval a vše mi vždy zodpověděl. Děkuji mu za jeho profesionální přístup s pozdravem Ivana"
Ivana Machová - koupě zahrady
"Spolupráce s makléřem byla naprosto perfektní. Děkujeme"
Markéta Tyslová - koupě bytu
"Dekuju moc za vaše práce. Obchod byl bez jakékoliv problém. Jsem spokojeny a scestný. ?"  
Sergiu Onoico - koupě bytu
"S panem Musilem makléřem společnosti M&M reality jsem byla nadmíru spokojená. Od prvního setkání všechno srozumitelně vysvětlil jednal profesionálně a přes to mile a přátelský."  
Věra Vaňková - prodej bytu
"Pokud budu prodávat další nemovitost, tak se s důvěrou obrátím na pana Musila."
Miluše Kovaříková - prodej bytu
"U realitního makléře pana Borise Musila velmi oceňuji jeho profesionální a lidský přístup ke klientovi. Dále bych vyzdvihnul perfektní komunikační schopnosti s vysokou dávkou empatie. Dokáže komukoliv velmi trefně a jednoduše vysvětlit vše potřebné v rámci své profese. Zaujalo mě též profesionální zdokumentování mé nemovitosti pro další prezentaci veřejnosti. Děkuji Bc. Jindřich Lát"
Bc.Jindřich Lát - prodej bytu
"Se službami makléře pana Borise Musila jsem byl naprosto spokojen. Pan Musil se od samého začátku projevil jako profesionál a v průběhu obchodu tento dojem potvrdil. Tento pán nejenže dělá svou práci dobře a spolehlivě, ale v jeho počínání je cítit radost, lehkost a šarm, které jsou tak potřebné pro vzbuzení důvěry u každého klienta. Tomuto pánovi jsem osobně věřil od prvního dne a on mou důvěru nezklamal. Nejen s čistým svědomím, ale i s radostí jej kdykoliv doporučím každému, o kom se dozvím, že hledá pomoc v oblasti koupě/prodeje nemovitosti ! Spokojený klient Ing. Anton Fábik"
Ing. Anton Fábik
"S panem Musilem jsem byl nadmíru spokojen. O vše se postaral, o všem vždy pravidelně informoval. Mohu jedině doporučit a Děkuji!"
Ondřej Rokos - koupě pozemku
"Pan Musil je opravdu profesionál, se kterým byla radost spolupracovat. V průběhu obchodu nás nejen o všem podrobně informoval, ale i ochotně odpovídal na všechny naše dotazy. Vždy jsme přesně věděli, v jaké fázi se prodej nemovitosti nachází a co bude následovat. Pokud bych v budoucnu uvažovala o prodeji, či koupi nemovitosti, byla by pro mě spolupráce s panem Musilem jasná volba. Jana Holubková"  
Jana Holubková - prodej pozemku
"Děěkuji moc a přeji pěkný den"
Petra Bočková - prodej pozemku
"Marta Havlíková Byla jsem velice spokojená. Profesionální a velmi milé jednání. Všem mohu jen doporučit."   
Marta Havlíková - prodej pozemku
"Pan Boris Musil působil profesionálně, odborně, jednal bez odkladů a vždy pohotově informoval. Jeho služeb si velice vážím a mohu doporučit."
Mgr. Jana Harantová - koupě bytu
"Vše v pořádku, děkujeme."  
Lubomír Sandtner - prodej chaty
"Pan Musil má příjemné vystupování, o všechny náležitosti spojené s prodejem se postaral. Jediné mínus je, že přes veškerou snahu se mu nepodařilo prodat nemovitost za původní cenu, nebo alespoň s menší slevou. Ale i tak díky."
Alena Sandtnerová - prodej chaty
"Pan Musil je opravdu skvělý a svou práci dělá výborně. Doporučila bych ho všem, kdo by rádi prodali nebo koupili nemovitost."  
Klára Pořízková - prodej bytu
"Je to profesionál."   
Ing., Ph. D. Alena Novotná - koupě bytu
"Vše proběhlo na 1"
Martin Bláha - koupě domu
"Pan Musil je profesionál na svém miste. Byli jsme moc spokojení, všechno proběhlo tak jak mělo."   
Miroslav Zalovič - prodej domu
"Pan Musil nás celým obchodem provázel jako profesionál. Spolupráce s ním byla velmi efektivní, příjemná a v každém momentu odpovídala potřebám města Chodov. Transakce proběhla přesně podle stanovených pravidel a domluveného postupu. Velmi děkuji za tento profesionální, lidský a efektivní přístup. Patrik Pizinger, starosta"
Město Chodov - koupě penzionu
"Věcný, rychlý, spolehlivý. Děkuji za spolupráci. S pozdravem Barnáš"
B a R, s.r.o. - prodej penzionu
"Pan Musil je velmi pohotový, vše vždy včas připraví a informuje o potřebných krocích. Při koupi další nemovitosti bych si ho opět vybrala. Moc děkuji za spolupráci. KL"  
Kamila Lohrová - koupě bytu
"Panu Musilovi chceme ještě jednou poděkovat. Byli jsme moc spokojeni."
Václava Bohó - prodej bytu
"Pan Musil od začátku vycházel vstříc mým požadavkům, ihned odpovídal na zprávy a reagoval."  
Zlata Franková - koupě bytu
"Obchod proběhl skvěle, poděkování za opravdu profesionální jednání. Doporučuji!"   
Simona Aiznerová - prodej bytu
"Těším se na další spolupráci. Oceňuji profesionalitu a přátelské jednání. Celá transakce proběhla svižně a dokonale, bezvadná práce. Děkuji."  
Jiří Kovácsik - prodej bytu
"Rychlé, korektní, milé jednání. Děkuji. Iva Čerňanská"
Iva Čerňanská - koupě bytu
"S panem Musilem jsem byla naprosto spokojená. Příjemné vystupování, úsměv na tváři, upřímnost, co víc si může klient přát. Díky za skvěle odvedenou práci, je vidět, že Vás to baví. Danková"
Terezie Danková - prodej bytu
"Byla jsem moc spokojená s makléřem."  
Simona Malíková - koupě zahrady
"Moje druhá spolupráce s panem Musilem, opět z mé strany naprostá spokojenost, oceňuji především rychlost jednání a naprostou spolehlivost. Děkuji."   
Renáta Kpetigo-Agbovi - koupě bytu
"Naprostá spokojenost, vše fungovalo jak má. Pro další prodej nemovitosti určitě využiji vašich služeb. Děkuji, Vojtěchovič."   
Pavel Vojtěchovič - prodej bytu
"Velmi vstřícné jednání. Vše vyřízeno k úplné spokojenosti. Je vidět že makléř má opravdu zájem a podle toho obchod proběhl."
Lukáš Janeček - koupě zahrady
"Dobrá spolupráce."
Petr Řehák - prodej zahrady
"Děkuji panu Musilovi za vše."  
Pavlína Bělohlávková - prodej domu
"Byl jsem velice spokojen. Schindler."  
Petr Schindler - prodej bytu
"Pan Musil nám pomohl koupit nemovitost. Se spoluprací jsme byli spokojeni. Vše bylo velmi profesionální. Díky moc!"    
Alina Zabudska - koupě bytu
"Vše v naprostém pořádku, není co vytknout."  
Lucie Žemlová - koupě bytu
"Pan Musil je profesionál na svém místě, celým prodejem nás provedl bez jediné výtky. Jeho prodejní schopnosti také na jedničku, vzhledem k tomu, za jakou cenu se podařilo nemovitost prodat. Určitě bych ho doporučil dále."
Jan Švarc - prodej bytu
Velmi vstřícný pán, snaží se ve všem vyhovět. Děkuji za spolupráci."
Karol Sivák - prodej bytu
"Jsem vděčná za veškerou práci pana Borise Musila. Jelena Grigorjeva."
Jelena Afanasjevna Grigorjeva - koupě bytu
"Vysoká profesionalita pana makléře Musila. Vstřícný přístup a maximální nasazení. Vřele doporučuji byl jsem nadmíru spokojen. Eduard Duch"
Eduard Duch - prodej bytu
"Děkuji moc za vaše služby."   
Pavel Rajf - prodej chaty
"Byli jsme s panem Musilem velmi spokojeni. O všem nás podrobně informoval, vycházel nám vstříc a všechno s námi precizně probíral. Za nás palec nahoru."
Vlastimil Vojtek - koupě chaty
"Se službami makléře jsme byli maximálně spokojeni, vše nám vysvětlil, zodpověděl naše doplňující dotazy, vždy nás aktuálně informoval o průběhu prodeje, choval se profesionálně a veškerá jednání byla v pohodě a s úsměvem. Pro případ, že bychom někdy v budoucnu potřebovali poradit nebo prodat nemovitost, nechala jsem si telefonní číslo uložené a určitě bychom se na tohoto makléře obrátili a jiného nehledali."  
Miroslav Perner - prodej bytu
"Pana Musila bych určitě doporučil. Férové jednání, dostatek informací s opravdovou snahou nemovitost prodat. Nic nebyl problém a i přesto, že nemovitost byla v horším stavu a v lokalitě, která byla hůře přístupná, podařilo se mu ji prodat. Oceňuji to zvláště v této nelehké době, která prodejcům nemovitostí nepřeje."   
Petr Marovič - prodej domu
"Ano, doporučil bych pana Musila. Byli jsme spokojeni. Děkuji."  
Martin Hruška - prodej bytu
"Veskrze profi přístup, spokojenost?"      
Michal Kořízek - koupě bytu
"Vše proběhlo v naprostém pořádku a rychle. Výborná komunikace po telefonu i on-line a velmi příjemné chování a vystupování makléře."
Michal Holcman - koupě bytu
"Pan Musil byl velmi milý, vstřícný, přesný, vše podrobně vysvětlil a zařídil. Byla jsem velmi spokojená s jeho prací."             
Jana Vaňková - prodej bytu
"Dobry den všem. Jsem jeden z již opakovaně absolutně spokojenych klientů. Velka vděčnost jak společnost tak i makleru panu Musilovi., Rychlost, informovani ,profesionalita v řešeni veškerich zaležitosti bych jsem ohodnotil na jedničku. Doporučil bych jsem tito služby všem a budete jednoznačne spokojeni."  
MUDr. Andrii Lysenko - prodej bytu
"Děkuji za profesionální přístup a velkou trpělivost k prodeji naší nemovitosti."
Pavel Skřipec - prodej bytu
"Pan makléř Boris Musil odpracoval celou transakci od začátku do konce bez jediného zaváhání od prvního kontaktu v roce 2021 až do zdárného prodeje na konci roku 2022 se všemi legislativními náležitostmi .. Pragmatický přístup a jasný cíl.. Děkuji za spolupráci a zkušenost.. Petr Chomický"
Petr Chomický - prodej domu
"Spojeni a vztah s klienty je vazny a profesionalni. Lhuta vykonani zakroku je rychla a ucinna. Kancelar je vazna. Très satisfait de la prestation ! (Velmi spokojeni se službou)"
Eva Derynkova ép.Juillet - prodej chaty
"Pan makléř Boris Musil, nám se vším poradil, vše vysvětlil, byla radost sním spolupracovat, určitě se na něj v budoucnu obrátíme a budem ho doporučovat, manželé Štenglovi."   
Filip Štengl - koupě chaty
"Byli jsme spokojeni s prací a profesionálním přístupem .Děkujeme."
Monika Sladkovská - prodej bytu
"Naprostá spokojenost, profesionální i lidský přístup. Mohu jen doporučit dalším klientům. ?"  
Kateřina Bradáčová - prodej bytu
"Výborný přístup, komunikace i přesnost. Profesional, jak se patří, není co vytknout."  
Zdeněk Štekl - koupě bytu
"Byla jsem víc než spokojená s p.Musilem. Jsem přesvědčena, že je to člověk na správném místě, příjemný , komunikativní, lidský. Vyzařuje z něj pozitivní energie a ta se odráží v jeho práci .. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A PŘEJI MU KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V SOUKROMÍ A I V PRACOVNÍM ŽIVOTĚ V ROCE 2023. Juhosová."
Jana Juhosová - koupě domu
"Pan Musil je makléř na svém místě, spolehlivý, vstřícný, prostě profesionál. Byli jsme s ním velice spokojeni."  
Dana Šteklová - koupě bytu
"Spolupráce s panem Musilem byla profesionální, nekomplikovaná a příjemná. Ráda tohoto makléře doporučuji i ostatním a děkuji."
Eva Klímová - prodej domu
"Dekuji za příjemné spolupráce ."   
Mykhaylo Chepka - koupě garáže
"Vše profesionálně a ve slušnosti proběhlo."   
Petr Vykusa - koupě bytu
"Byla jsem více než moc spokojená, přála bych si, aby bylo více takových lidí"
Dagmar Hofírková - koupě domu
"Byla jsem nadmíru spokojená s panem Musilem. Všude budu doporučovat, pro jeho krásný lidský přístup k lidem."  
Jana Matoušková - prodej domu
"Pana Musila můžu všem jenom doporučit, je to 100% profesionál. Prodej dopadl na jedničku s hvězdičkou, není co vytknout."
Ing. Marek Klimeš - prodej skladu
"S prací makléře jsme byli spokojeni. Děkuji M."     
Michal Muchka - prodej bytu
Добрый вечер Boris, спасибо большое за Вашу работу, все замечательно, и главное без нервотрепки. (Dobrý večer Borisi, Moc děkuji za Vaši práci, vše je úžasné a hlavně bez problémů.)
Leo Sanin - koupě bytu
"Musím opravdu velmi pochválit práci pana Musila. Věděla jsem, že svůj byt vkládam do rukou moc šikovného makléře, ale rychlost a způsob prodeje předčila má očekávání. Pan Musil je opravdu jedničkou ve svém oboru a doporučila bych jeho služby každému, kdo chce prodat či koupit nemovitost."
Petra Bláhová - prodej bytu
"Vše šlo rychle, profesionální přístup. Děkuji za vše ☺️"   
Julie Jeřábková - prodej bytu
"Lidsky fajn chlap s přehledem a praxí."
Jaroslav Červený - koupě bytu
"Pan Musil je opravdu profesionál a s jeho přístupem jsem byl nadprůměrně spokojen. Vše bylo dobře vysvětlené, čitelné a jasné. Opravdu profík."
Martin Ďurža - prodej bytu
"Děkuji za hladký průběh obchodu, perfektní organizaci všeho potřebného a taky za trpělivost s námi kupujícími.Pana Musila velice chválím a vážím si jeho profesionality."  
MUDr Renáta Kpetigo-Agbovi - koupě bytu

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


alien-robot-android-antennae-blue-1905155_1

Dobrý den, jsem AI asistent realitního makléře Borise Musila.

Mohu Vám nějak pomoci? Klikněte a napište dotaz.