Reference

"Skvělá, rychlá a pro mě bezstarostná transakce a to díky skvělému přístupu a profesionalitě makléře. Tímto mnohokrát děkuji skutečnému profesionálovi panu Borisovi Musilovi."  

Ing. Klaudie Červinková - prodej bytu

"Pan Musil je Top makléř. Velmi spokojeni a doporučujeme. Hlavatá + Svatoš"

Petra Hlavatá - koupě bytu

"Super spokojeni"  

Miroslav Šturma - prodej bytu

"Moc děkujeme panu Musilovi za profesionalitu při zprostředkování celého obchodu. Vše bylo profesionálně připraveno."  

Ing. Marija Mrnková - koupě bytu

"Vřele doporučujeme. :-)"  

Žaneta Varadová - koupě domu

"Se službami pana makléře Borise Musila jsem velice spokojená. Určitě doporučuji."    

Jiřina Konečná - prodej domu

"Spokojen s profesionálním jednáním makléře, velmi oceňuji zpětnou vazbu, kterou jsem dostával každý týden."

MUDr Jan Vaněk - prodej bytu

"Chtel bych jimenem nasi rodiny vyjadrit velmi pozitivni zpetnou vazbu o pracovnich schopnostech, lidskem pristupu a profesionalite pana Musila. S jeho sluzbami v prubehu nakupu nemovitosti v Nejdku jsme naprosto spokojeni, on hral tu klicovou roli v kazde etape pripravy, navzdori vzdalenosti (Nejdek-Karlovy Vary-Praha) a nabitym programu nas vsech, byl jednak trpelivy a tolerantlni, jednak striktni a vzdy perfektne a detajlne pripraveny. Diky panu Musilovi se nase dobrodruzstvi pri nakupu rodinneho domu stal jednym z tech nejprijemnejsich a nazapomenutelnejsich okamziku, jez jsme zazili jako rodina. Chteli bychom panu Musilovi proto srdecne podekovat a poprat mu hodne stesti a spoustu dalsich uspehu v kariere. Rodina Binevovi"    

Binko Milchev Binev - koupě domu

Úžasný PAN makléř... Poznala jsem jich dost ale vám nesahal žádný ani po kotníky. Přeji ať se Vám stále daří alespoň jako doposud ??

Květuše Briki - prodej bytu

"Naprostá spokojenost s makléřem, panem Musilem. Profesionální a vstřícný přístup. Člověk na svém místě."     

Jiří Ježek - koupě chaty

"Se službami makléře pana Musila jsem byla velice spokojena.????"

Jiřina Ježková - koupě chaty

"Profesionální zpracování inzerce, výborná a srozumitelná komunikace. Perfektní práce makléře pana B.Musila. Již dvakrát jsme využili služeb a jsme maximálně spokojeni. Panu Musilovi mnohokrát děkujeme, hodně úspěšných obchodů přejeme a všem jeho služby DOPORUČUJEME."

Ing. Klaudie Červinková - prodej chaty

"Byli jsme moc spokojeni. Děkujeme."  

Alena Balogová-koupě domu

"Rychlá a kvalitní práce! Jsme naprosto spokojeni!"

Vitali Vintiniuc -koupě bytu

"Rychlé a vstřícné jednání, ve všem vyhověno, mohu jen doporučit, budu se těšit na příští obchod :-)"   

Martin Starý - koupě garáže

"Pan Musil je opravdový profesionál na svém místě."

Ing. Pavel Nuc - koupě domu

"Spolupráce s panem B.Musilem byla od začátku prodeje až do konce vynikající. Vstřícný přístup, pan makléř vše zařídil, nemuseli jsme se o nic starat, byla jsem s panem makléřem moc spokojená a musím ho pochválit a za vše děkuji a všem doporučuji."   

Ilona Benediková - prodej domu

"Naprostá spokojenost. Pan Musil jako vždy na jedničku."   

Michal Křeháček - prodej bytu

"Veliká spokojenost, jsem ráda, že jsem se na pana Musila obrátila."

Květa Šímová - prodej domu

"Spokojenost na 100%"  

Věra Borůvková - prodej chaty

"Pan Musil byl velmi ochotný a milý, vše proběhlo hladce a rychle... Mohu jen doporučit..."  

Soňa Dubovská - koupě chaty

"Přístup pana Musila byl skvělý. Pan je přívětivý, zdvořilý, milý, usměvavý. Prodej měl skvělé připravenou, na dotazy reagoval rychle a pohotově. Více takových fajnových zaměstnanců. :)"  

Tomáš Choutka - koupě bytu

"Chválím profesionalitu, snahu a vstřícnost. Pan Musil i Růžička bez chybičky, doporučuji!"  

Jana Vozárová - prodej bytu

"Pan makléř, Boris Musil, je člověk na správném místě. Je velmi profesionální a zkušený. Spolupráce s ním byla perfektní. Rádi využijeme i v budoucnu. Děkujeme. Pavlína Nováková"    

Pavel Rakovec + Pavlína Nováková - prodej domu

"Naprostá spokojenost :-)"   

Karel Stach - koupě bytu

"Vše proběhlo v naprostém pořádku."   

Iva Knesplová Koubková - koupě bytu

"Maximálne spokojný s p. Musilom, doporučím ho každému, kto bude potrebovať niečo predať."   

Branislav Hudec - prodej bytu

"Vše O.K. Super jednání a vystupování,"  

Jiří Jedlička - prodej bytu

"Hezcí a příjemní lidé"    

Petr Radimerský - koupě garáže

"Obchod proběhl rychle a bez problémů."  

Brigita Kozincevová - prodej bytu

"Celý obchod proběhl k mé naprosté spokojenosti, bez sebemenších problémů. S panem Musilem jsem byl výjimečně spokojený."  

Stanislav Trsek - koupě bytu

"Skvělé vedení a vše bezproblémové."  

Jakub Gajdoš - koupě bytu

"Díky!"  

RNDr Jiří Kuhn - pronájem bytu

"Nejlepší makléř z Karlových Varů."   

Pavlína Hajjej - nájem bytu

Dobrý den, sleduji vaše nabídky, již jsem s vámi byl v kontaktu při jedné prohlídce. Vaši práci hodnotím velmi kladně, není potřeba používat superlativy, ale takových makléřů jako vy opravdu není mnoho.

Otakar Matějka - klient z prohlídky

"Skvělý profesionální přístup pana Musila. Vše bylo, jak řekl. Rychle vyřízený obchod bez starostí. Děkuji"   

Jan Hankovszki - koupě bytu

"Na Borise Musila jsem se obrátil, protože ho znám již dlouho. I tak jsem byl mile překvapen péčí a pružností při prodeji našeho bytu. Prezentace bytu byla prostě perfektní....... Prodej nebyl jednoduchý, během prodeje se měnilo zadání, ba i prodávající, ale díky Borisovi jsme vším propluli v klidu a vždy s perfektními informacemi. Nebyla to první nemovitost, kterou jsem prodával , ale spolupráce s Borisem byla nejlepší. Borisi děkuji."   

Martin Zeman - prodej bytu

"Děkujeme p.Musilovi za prodej naší rekreační chaty- byli jsme s jeho službami velmi spokojeni. Prodej proběhl rychle a o všech záležitostech nás p.Musil perfektně informoval. Barošovi"  

Eltraud Barošová - prodej chaty

"Vše proběhlo rychle a profesionálně. Byli jsme velmi spokojeni s celým procesem a vysokou mírou profesionality a empatie ze strany realitního makléře. Děkujeme."   

Lucie Zvelebilová - koupě chaty

"Pan Musil vždy perfektně a proaktivně informoval o stavu zakázky. Na mé telefonáty vždy reagoval a dokázal snadno vysvětlit co je potřeba dodat, udělat podepsat. Naprostá spokojenost s jednáním i jako osobností."

Martin Bareš - koupě chaty

"Děkujeme za veškeré služby spojené s prodejem bytu. Velice příjemně nás překvapil přístup všech zúčastněných a snaha vše zvládnout i v tomto složitějším (Covidovém) období."  

Miroslav Rajtmajer - koupě bytu

"Rád bych poděkoval panu Musilovi za zprostředkování prodeje bytu 3+1. Od prvního kontaktu s p. Musilem to byla nadstandartní spolupráce. Hned si mne a přítelkyni získal osobností a vřelým přístupem.. Rád bych ocenil jeho vstřícnost k našim potřebám, věcnost, profesionální přístup, naprostou informovanost o postupech. Byla radost s ním spolupracovat a věřím, že se nevidíme naposled. Sedli jsme si lidsky a dokonce zjistili, že jsme vzdálení příbuzní. Jeho služby bych vřele doporučil :-) S pozdravem spokojený zákazník M. Krieger"

Martin Krieger - koupě bytu

"Pan makléř byl velice ochotný a profesionální v průběhu celé transakce až do konce. Pan makléř Musil vše ochotně zodpověděl a vysvětlil a jak řekl tak to také bylo. Smlouva a všechny náležitosti v naprostém pořádku. Mohu jedině doporučit M&M reality i pana Musila osobně. Děkuji"   

Michal Šíma - koupě bytu

"I přes menší komplikace, které u nás nastaly by jsme se na p.Musila v řešení prodeje či koupi nemovitosti rozhodně obrátili znovu. Férové jednání na prvním místě ? Děkujeme"  

Martina Bílská - prodej bytu

"Moc ráda bych ještě jednou poděkovala za úžasný přístup makléře pana Borise Musila. Jeho celkový přístup, organizace, profesionalita a rychlost se u dnešních makléřů moc nevidí. Pokud bude příležitost, opět ho ráda oslovím a využiji jeho kvalit."  

Adéla Sekotová - prodej bytu

"Velké díky patří panu Musilovi. Skvělá spolupráce. Děkujeme"  

Matěj Thám - koupě chaty

"Pan Musil je profesionál ve svém oboru. Prodej chaty probíhal hladce, veškeré dotazy a nejasnosti vysvětlil. Pokud potřebujete prodat nemovitost pan Musil je ta správná volba. Děkuji za vše."   

Michal Křeháček - prodej chaty

"S panem Musilem jsem byl spokojen po všech stránkách. Chová se profesionálně, rozumí svému oboru, umí jednat s klientem z obou stran. O stavu věci mne průběžně informoval elektronickou i telefonickou cestou. Díky za obchod."  

Martin Beer - koupě bytu

"Oceňuji profesionální jednání jak pana makléře, tak i celého jeho týmu. Děkuji za rychlý a bezproblémový průběh celého prodeje."  

Helena Synečková - prodej bytu

"Informace jsme dostávali včas a úplné. Celá akce proběhla k naší plné spokojenosti."  

Jiří Kuhn - koupě bytu

"Rychlé a seriozní jednání k plné spokojenosti. Pavel Kunstműller"

Pavel Kunstmüller - prodej bytu

"Spolupráce s panem Musilem a paní Kálalovou při prodeji bytu byla velice příjemná. Vše proběhlo tak, jak nám bylo vysvětleno a my měli s prodejem jenom ty nezbytné starosti. Prodej proběhl tak rychle, že jsme byli všichni překvapení. Určitě mohu jeho služby jenom doporučit. Ještě jednou děkujeme. Eva Jiránková"   

Eva Jiránková - prodej bytu

"Zcela bez problému. Doporučuji."   

Miloslav Antoš - prodej bytu

"S panem Borisem Musilem jsem byl nadmíru spokojený. Již dlouho jsem nepotkal takového profesionála ve svém oboru. Pan Musil má přirozené charisma a dokáže velmi rychle a věcně jednat. Příštím zákazníkům ho mohu jen vřele doporučit."

Tomáš Bradáč - prodej domu

"Děkujeme s maminkou (Milena Tymrová) za precizní spolupráci s panem Borisem Musilem při prodeji našeho bytu v Chodově. Celá spolupráce od začátku do finiše prodeje byla na velmi profesionální úrovni. Každému, kdo nemovitost prodává, nebo kupuje, doporučujeme p. Borise Musila. Přejeme samé pohodové, spolupracující a spokojené zákazníky/klienty. Děláte svou práci opravdu dokonale ?????"  

Vendula Novotná - prodej bytu

"Lidský kapitál je jedním z nejcennějších faktorů úspěšné a prosperující firmy. Váš makléř pan Boris Musil je Vaší velmi úspěšnou investicí. S přístupem a prací makléře jsem byla maximálně spokojena, přestože došlo ke komplikaci, pan makléř velmi diplomaticky a konstruktivně vše objasnil a vyřešil. Přeji více takových pracovníků a hodně úspěchů ve Vašem podnikání."  

Klaudie Červinková - prodej bytu

"Panu Musilovi děkuji za perfektně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Velmi příjemné jednání. Je ve svém oboru opravdovým profesionálem. Doporučuji dalším klientům."  

Marie Tokarová - prodej bytu

"Maximální spokojenost s prací Pana Musila."

David Weschta - prodej bytu

"Dobrý den, chci se mockrát poděkovat MM reality při prodeji pozemku. Velký vděk patří p. B. Musilovi z Karlových Varů, který svojim profesionálním přístupem, vstřícností, ochotou vše vysvětlit nemá konkurenci. Celý prodej proběhl hladce a rychle k spokojenosti všech zúčastněných. S pozdravem Petrusová Pediater"   

MUDr. Eva Petrusová - prodej pozemku

"Prodej bytu byl komplikovaný a přesto jej makléř s přehledem zvládl. Jednalo se o byt mojí maminky v K.Varech, já bydlím ve Varnsdorfu. Maminka byla vážně nemocná, léčila se ve speciálním zařízení a prodej musel probíhal " na dálku". První prodej se neuskutečnil, protože těsně před uzavřením smlouvy maminka zemřela, byl se stal předmětem dědického řízení a tím se obchodní případ zkomplikoval. Pan Musil svojí vytrvalostí nakonec obchod úspěšně dokončil a jsem mu upřímně vděčen. Děkuji za výtečnou spolupráci. S přátelským pozdravem ing. Pavel Novák Varnsdorf"  

Ing. Pavel Novák - prodej bytu

"Moc děkuji panu Musilovi za všechnu pomoc, za všechny podrobné odpovědi na moje doterne dotazy, a také ze s námi vůbec měl trpělivost jednat, i když jsme chtěli koupit byt ze zahraničí a nemohli jsme se ani dostat do ČR. Vyjednávali jsem s jinými makléři než jsem narazila na pana Musila, a nepřišli mi tak věrohodní, abych riskovala a byt na dálku koupila. Bez pana Musila, který ma přirozený talent a je velice ochotný, bysme asi těžko teď měli svůj první byt. Děkujeme mockrát pane Musil!"  

Zuzana Dytrt - koupě bytu

"Chtěla bych poděkovat panu Musilovi při prodeji nemovitosti byla jsem velice spokojená ,když jsem potřebovala vše mi dokonale vysvětlil a poradil. Je to realitní makléř na správném místě .Je vidět že ta práce ho baví a dělá vše co je v jeho silách. Pana Musila bych každému doporučila. Děkuji Vám za spolupráci"

Věra Beranová - prodej bytu

"Pan Musil jednal velmi profesionálně ."

Stanislava Abdel Dayem - Landa - koupě bytu

"Dobrý den, profesionální přístup a spolehlivost makléře pana Borise Musila je na špičkové úrovni. Moc děkuji za bezproblémový prodej bytu. Jiří Poduška"

Jiří Poduška - prodej bytu

"Jen nutný osobní kontakt (bydlím a pracuji poměrně daleko od místa prodeje) a přesto proběhlo vše hladce, jednoduše a rychle."  

Daniel Kubík - koupě bytu

"Pan Musil úžasný člověk. Bylo mi ctí s nim spolupracovat. Za vše moc děkujeme. Přeji mu a jeho rodině hodně zdraví."  

Mária Šviřáková - prodej bytu

"NEJLEPSI REALITAK"

Tomáš Trenka - koupě bytu

"Za nás maximální spokojenost, děkujeme panu Musilovi."  

Zdeněk a Pavlína Beránkovi - prodej bytu

"Pan Boris Musil je člověk z dobrým srdcem.My jsme velmi rádi, že jsme potkali takového profesionálního makléře?a zůstaly moc spokojeni?Děkujeme Vám za všechno ❤️"   

Liliia Adamiv - koupě bytu

"- oceňuji profesionální jednání a vystupování, vstřícnost, pravidelné a včasné informace ohledně prodeje nemovitosti"   

Eva Jílková - prodej bytu

"Se službami makléře jsem byla velmi spokojena. Doporučuji ho !!!"

Pavla Paprskářová - koupě bytu

"Během několika týdnů při hledání bytu jsme potkali několik makléřů, ale přístup pana Musila byl zcela výjimečný. Přestože zastupoval zájmy prodávajícího, i k nám kupujícím byl velice vstřícný, trpělivý a kdykoliv k dispozici. Může se stát, že časem zapomeneme jméno realitní kanceláře, ale nadstandardní přístup pana Musila určitě nezapomeneme. Je pro nás zárukou férového jednání, rychlosti a skvělé komunikace."  

Richard Tomeček - koupě bytu

"Byl jsem nadmíru spokojen s prací p. Musila, ochotný, milý, vše podstatné i méně podstatné plně vysvětlil. Vřele doporučuji a v případě další potřeby, určitě vyhledám služby p. Musila. Byla mi čest spolupracovat s tímto profesionálem. Ještě jednou moc děkuji"

Karel Skalík - prodej bytu

"Byli jsme spokojeni s jednáním pana makléře, byl ochotný a vše s námi projednal, měl příjemné vystupování."   

Alžběta Löscherová - prodej chaty

"Pan Musil je makléř, kdy je to skutečně pán. Nemohu říct nic špatného, neboť ve všem vyšel vstříc, a když říkám ve všem, tak skutečně ve všem. Jako makléř nemá konkurenci."   

Gabriela Juhosová - koupě chaty

"Děkuji panu Musilovi za opravdu profesionální přístup, díky němuž prodej proběhl bez problémů a já jsem neměl žádné starosti. Vše zařídil za mne a já se nyní řadím k mnoha jeho spokojeným klientům. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů."  

Ladislav Sádlo - prodej bytu

"plná spokojenost, profesionální přístup, ochotný ,vzdělaný ve svém oboru, vždy čas na otázky, rychlé a plné odpovědi, určitě se na něj zase obrátím"

Kateřina Trenková - prodej bytu

"Pan makléř Musil nám po dobu celého obchodu vždy vyšel nejen vstříc, ale dokonce v zájmu naší spokojenosti nesčetněkrát vyšel a sešel 80 nestandardně vysokých schodů vedoucích do našeho již současného bytu - dodal tedy zcela nový rozměr slovnímu spojení "vycházet vstříc"!:-) Nadto mu vděčíme za dobře nainstalovaný internet (respektive přeinstalovaný), jelikož se nebál zasáhnout, když viděl liknavou práci instalatéra - jeho schopnosti sahají daleko za horizont standardního realitního zaměstnance (kdyby tu byl emotikon se supermanem, využiji jej). Jeho obličej se na nás teď směje z viněty lahve, jež nám daroval při příležitosti převzetí bytu, ale jsem přesvědčená, že na spolupráci s ním bychom nezapomněli ani bez této milé pozornosti:-)! A proč jsou MM reality nejlepší? MM = Mají Musila!"  

Petra Knesplová - koupě bytu

"S realitním makléřem panem Borisem Musilem jsme byli velice spokojeni po celou dobu prodeje naší chalupy. Byl vždy ochotný a vstřícný. Vždy nás včas o všem informoval. Pana Borise Musila můžeme vždy vřele doporučit. Ještě jednou děkujeme."     

Eva Macalová - prodej chalupy

"Vše bylo, jak má být"         

Peter Fajčík - koupě chalupy

"Perfektní a profesionální přístup. Po dlouhé době jsem byl překvapen kvalitou služeb ze strany makléře, veškeré podání informací bylo vyčerpávající a hlavně případně dovysvětlené srozumitelnou formou. Byl jsem velmi spokojen, i proto bych jej s nejvyšší měrou důvěry doporučil dalším zákazníkům. Děkujeme. :-)"

Richard Růžička - koupě chaty

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu Musilovi za jeho profesionální práci makléře. Od prvního dne, kdy jsme pana Musila oslovili se nám věnoval, o vše se perfektně postaral, o všem perfektně informoval, vše vysvětlil. Prodej tím pádem pro nás byl bez starostí. A co se týče osoby pana Musila, je to velmi příjemný, ochotný a hlavně citlivý člověk, protože prodávat nemovitost, kterou Vám zanechal milovaný člověk, není jednoduché. Ale s panem Musilem vše proběhlo citlivě. Moc mu za zprostředkování děkuji. Pana Musila mohu všem doporučit, je to prostě profesionál a člověk na svém místě. Děkuji moc."

Zdeňka Čauderová - prodej chaty

"Makléř MM Reality pan Boris Musil je velmi zkušený a vstřícný. Spolupráce s ním byla velmi milá, vyšel vstříc všem mým požadavkům a nemovitost prodal velmi rychle. Vždy byl na telefonu připraven zodpovědět všechny mé dotazy i ve svém volnu. Děkuji tedy vám a ještě jednou vašemu makléři za příjemnou spolupráci. Krásný den a hodně zdraví všem."

Petra Malinová - prodej bytu

"S panem Musilem jsme velmi spokojeni. Vše proběhlo naprosto bezproblémově. O všech krocích nás pravidelně informoval a jeho přístup je velice profesionální. Byt jsme prodali velmi rychle a velice si vážíme jeho služeb. Určitě ho doporučíme. Děkujeme."

Věra Neugebauerová - prodej bytu

"Moc děkujeme za hladký průběh koupě pozemku."

Ondřej a Ester Bauerovi - koupě pozemku

"Pana Musila bych doporučila všem co se snaží prodat nebo koupit nemovitost. Se vším poradil , všechno připravil ,my jsme se nemuseli o nic starat. Tomuhle říkám přístup ke klientovi. Budu vřele všude doporučovat a myslím ,že i v budoucnu my nebo rodina vaše služby využijeme. MOC DĚKUJI"

Barbora Kálalová - koupě bytu

"S panem Musilem mám jenom nejlepší zkušenosti. Naprosto profesionální, milý, jasný a věcný přístup. Vřele bych ho doporučila všem prodávajícím."

Daniel a Petra Kocourkovi - prodej bytu

"Maximální spokojenost s makléřem p.Borisem Musilem, vše vždy vysvětlil, odpověděl na veškeré otázky, komunikace na 200%!!! Oceňuji kompletní služby od A do Z a nejvíce mě potěšilo, že mi p.Musil ještě při předání bytu nabídl službu, zpracování znaleckého posudku a daňového přiznání v rámci jejich realitky. Jste nejlepší!!! Děkuji Vám moc a budu Vás doporučovat všem, co potřebují prodat nebo koupit nemovitost!!!"       

Lenka Stradiotová - koupě bytu

"Snaží se vyjít vstříc všem stranám, solidní jednání!!"   

Petra a Tomáš Vaňkovi - koupě domu

"Vše proběhlo v pořádku, nikde se nestala chyba ani nějaké zdržení, doporučuji"

Rudolf a Anna Špeciánovi - prodej bytu

"Mockrát děkuji panu Borisi Musilovi, citlivému a laskavému člověku, vysoce profesionálnímu specialistovi."  

SANIRS, s.r.o. - prodej domu

"S prací p. B.Musila jsem byl spokojen. Po celou dobu naší spolupráce byl ochotný a spolehlivý. Jeho jednání bylo profesionální."  

Hanes Franz Wenninger - koupě chaty

"Pana Musila bych určitě rád doporučil. Perfektní kompletní servis, pravidelná informovanost, super jednání. Díky, při dalším obchodu se na něj mile rád obrátím."   

SV store s.r.o. - prodej chalupy

"Dodatečně děkujeme za perfektně odvedenou práci . Pan Musil vždy dokázal vyhovět našim požadavkům, prodej proběhl hladce a bez komplikací. Děkujeme"

Petruše Gruberová - prodej chalupy

"Dobrý den, mojí počáteční nedůvěru v realitní kanceláře, pan Musil svým profesionálním přístupem k prodeji nemovitosti, naprosto rozptýlil. V průběhu prodeje mě jeho konání stále více přesvědčovalo, že je to člověk na své místě, a že společnost MM REALITY je ta správná pro prodej nemovitosti. Ještě jednou bych chtěl panu Musilovi poděkovat za zprostředkování prodeje mé nemovitosti a popřát mu mnoho úspěchů v osobním i profesním životě. Jiří Radoš"  

Jiří Radoš - prodej chalupy

"S panem makléřem Borisem Musilem jsme byli velice spokojeni, kéž by bylo takových makléřů více."

Pavel Linhart-prodej bytu

"Jedná se o makléře kterého tato práce baví a tak výsledky zde mluví za vše. Při prodeji mého domů se choval jako profesionál jak přístupem tak i jednáním a radou k mé plné spokojenosti."  

Miloslava Hanáková - prodej domu

"Korektní a profesionální přístup. Děkujeme."    

Lucie Kališová - koupě domu

"Dobrý den, je třeba velmi kladně ohodnotit služby makléře, který pracoval velmi profesionálně a korektně. Jeho práce byla jasná, srozumitelná a vedla rychle k cíli, k mé plné spokojenosti. Tohoto makléře mohu bez váhání každému doporučit. Děkuji a hezký den."

Renata Dvořáková - prodej chaty

"Makléř pan Musil vystupoval velice fundovaně,informoval o stavu nemovitosti a znal i historii nabytí nemovitosti v minulosti.Dokázal přesně popsat rozčlenění i stav jednotlivých částí objektu i venkovní části parcely a přilehlého okolí.V administrativní části prodeje proběhlo taktéž vše hladce bez zbytečného zdržení a prodlev.Za to mu patří dík a pochvala,mohu tohoto makléře vřele doporučit pro další prodej realit prostřednictvím realitní kanceláře MM Reality.Milan Vaněk"  

Milan Vaněk - koupě chaty