Reference

"Perfektní spolupráce velmi milý a lidský přístup pan Musil mi byl pořád k dispozici a na všechny mé otázky ihned reagoval a vše mi vždy zodpověděl. Děkuji mu za jeho profesionální přístup s pozdravem Ivana"
Ivana Machová - koupě zahrady
"Spolupráce s makléřem byla naprosto perfektní. Děkujeme"
Markéta Tyslová - koupě bytu
"Dekuju moc za vaše práce. Obchod byl bez jakékoliv problém. Jsem spokojeny a scestný. ?"  
Sergiu Onoico - koupě bytu
"S panem Musilem makléřem společnosti M&M reality jsem byla nadmíru spokojená. Od prvního setkání všechno srozumitelně vysvětlil jednal profesionálně a přes to mile a přátelský."  
Věra Vaňková - prodej bytu
"Pokud budu prodávat další nemovitost, tak se s důvěrou obrátím na pana Musila."
Miluše Kovaříková - prodej bytu
"U realitního makléře pana Borise Musila velmi oceňuji jeho profesionální a lidský přístup ke klientovi. Dále bych vyzdvihnul perfektní komunikační schopnosti s vysokou dávkou empatie. Dokáže komukoliv velmi trefně a jednoduše vysvětlit vše potřebné v rámci své profese. Zaujalo mě též profesionální zdokumentování mé nemovitosti pro další prezentaci veřejnosti. Děkuji Bc. Jindřich Lát"
Bc.Jindřich Lát - prodej bytu
"Se službami makléře pana Borise Musila jsem byl naprosto spokojen. Pan Musil se od samého začátku projevil jako profesionál a v průběhu obchodu tento dojem potvrdil. Tento pán nejenže dělá svou práci dobře a spolehlivě, ale v jeho počínání je cítit radost, lehkost a šarm, které jsou tak potřebné pro vzbuzení důvěry u každého klienta. Tomuto pánovi jsem osobně věřil od prvního dne a on mou důvěru nezklamal. Nejen s čistým svědomím, ale i s radostí jej kdykoliv doporučím každému, o kom se dozvím, že hledá pomoc v oblasti koupě/prodeje nemovitosti ! Spokojený klient Ing. Anton Fábik"
Ing. Anton Fábik
"S panem Musilem jsem byl nadmíru spokojen. O vše se postaral, o všem vždy pravidelně informoval. Mohu jedině doporučit a Děkuji!"
Ondřej Rokos - koupě pozemku
"Pan Musil je opravdu profesionál, se kterým byla radost spolupracovat. V průběhu obchodu nás nejen o všem podrobně informoval, ale i ochotně odpovídal na všechny naše dotazy. Vždy jsme přesně věděli, v jaké fázi se prodej nemovitosti nachází a co bude následovat. Pokud bych v budoucnu uvažovala o prodeji, či koupi nemovitosti, byla by pro mě spolupráce s panem Musilem jasná volba. Jana Holubková"  
Jana Holubková - prodej pozemku
"Děěkuji moc a přeji pěkný den"
Petra Bočková - prodej pozemku
"Marta Havlíková Byla jsem velice spokojená. Profesionální a velmi milé jednání. Všem mohu jen doporučit."   
Marta Havlíková - prodej pozemku
"Pan Boris Musil působil profesionálně, odborně, jednal bez odkladů a vždy pohotově informoval. Jeho služeb si velice vážím a mohu doporučit."
Mgr. Jana Harantová - koupě bytu
"Vše v pořádku, děkujeme."  
Lubomír Sandtner - prodej chaty
"Pan Musil má příjemné vystupování, o všechny náležitosti spojené s prodejem se postaral. Jediné mínus je, že přes veškerou snahu se mu nepodařilo prodat nemovitost za původní cenu, nebo alespoň s menší slevou. Ale i tak díky."
Alena Sandtnerová - prodej chaty
"Pan Musil je opravdu skvělý a svou práci dělá výborně. Doporučila bych ho všem, kdo by rádi prodali nebo koupili nemovitost."  
Klára Pořízková - prodej bytu
"Je to profesionál."   
Ing., Ph. D. Alena Novotná - koupě bytu
"Vše proběhlo na 1"
Martin Bláha - koupě domu
"Pan Musil je profesionál na svém miste. Byli jsme moc spokojení, všechno proběhlo tak jak mělo."   
Miroslav Zalovič - prodej domu
"Pan Musil nás celým obchodem provázel jako profesionál. Spolupráce s ním byla velmi efektivní, příjemná a v každém momentu odpovídala potřebám města Chodov. Transakce proběhla přesně podle stanovených pravidel a domluveného postupu. Velmi děkuji za tento profesionální, lidský a efektivní přístup. Patrik Pizinger, starosta"
Město Chodov - koupě penzionu
"Věcný, rychlý, spolehlivý. Děkuji za spolupráci. S pozdravem Barnáš"
B a R, s.r.o. - prodej penzionu
"Pan Musil je velmi pohotový, vše vždy včas připraví a informuje o potřebných krocích. Při koupi další nemovitosti bych si ho opět vybrala. Moc děkuji za spolupráci. KL"  
Kamila Lohrová - koupě bytu
"Panu Musilovi chceme ještě jednou poděkovat. Byli jsme moc spokojeni."
Václava Bohó - prodej bytu
"Pan Musil od začátku vycházel vstříc mým požadavkům, ihned odpovídal na zprávy a reagoval."  
Zlata Franková - koupě bytu
"Obchod proběhl skvěle, poděkování za opravdu profesionální jednání. Doporučuji!"   
Simona Aiznerová - prodej bytu
"Těším se na další spolupráci. Oceňuji profesionalitu a přátelské jednání. Celá transakce proběhla svižně a dokonale, bezvadná práce. Děkuji."  
Jiří Kovácsik - prodej bytu
"Rychlé, korektní, milé jednání. Děkuji. Iva Čerňanská"
Iva Čerňanská - koupě bytu
"S panem Musilem jsem byla naprosto spokojená. Příjemné vystupování, úsměv na tváři, upřímnost, co víc si může klient přát. Díky za skvěle odvedenou práci, je vidět, že Vás to baví. Danková"
Terezie Danková - prodej bytu
"Byla jsem moc spokojená s makléřem."  
Simona Malíková - koupě zahrady
"Moje druhá spolupráce s panem Musilem, opět z mé strany naprostá spokojenost, oceňuji především rychlost jednání a naprostou spolehlivost. Děkuji."   
Renáta Kpetigo-Agbovi - koupě bytu
"Naprostá spokojenost, vše fungovalo jak má. Pro další prodej nemovitosti určitě využiji vašich služeb. Děkuji, Vojtěchovič."   
Pavel Vojtěchovič - prodej bytu
"Velmi vstřícné jednání. Vše vyřízeno k úplné spokojenosti. Je vidět že makléř má opravdu zájem a podle toho obchod proběhl."
Lukáš Janeček - koupě zahrady
"Dobrá spolupráce."
Petr Řehák - prodej zahrady
"Děkuji panu Musilovi za vše."  
Pavlína Bělohlávková - prodej domu
"Byl jsem velice spokojen. Schindler."  
Petr Schindler - prodej bytu
"Pan Musil nám pomohl koupit nemovitost. Se spoluprací jsme byli spokojeni. Vše bylo velmi profesionální. Díky moc!"    
Alina Zabudska - koupě bytu
"Vše v naprostém pořádku, není co vytknout."  
Lucie Žemlová - koupě bytu
"Pan Musil je profesionál na svém místě, celým prodejem nás provedl bez jediné výtky. Jeho prodejní schopnosti také na jedničku, vzhledem k tomu, za jakou cenu se podařilo nemovitost prodat. Určitě bych ho doporučil dále."
Jan Švarc - prodej bytu
Velmi vstřícný pán, snaží se ve všem vyhovět. Děkuji za spolupráci."
Karol Sivák - prodej bytu
"Jsem vděčná za veškerou práci pana Borise Musila. Jelena Grigorjeva."
Jelena Afanasjevna Grigorjeva - koupě bytu
"Vysoká profesionalita pana makléře Musila. Vstřícný přístup a maximální nasazení. Vřele doporučuji byl jsem nadmíru spokojen. Eduard Duch"
Eduard Duch - prodej bytu
"Děkuji moc za vaše služby."   
Pavel Rajf - prodej chaty
"Byli jsme s panem Musilem velmi spokojeni. O všem nás podrobně informoval, vycházel nám vstříc a všechno s námi precizně probíral. Za nás palec nahoru."
Vlastimil Vojtek - koupě chaty
"Se službami makléře jsme byli maximálně spokojeni, vše nám vysvětlil, zodpověděl naše doplňující dotazy, vždy nás aktuálně informoval o průběhu prodeje, choval se profesionálně a veškerá jednání byla v pohodě a s úsměvem. Pro případ, že bychom někdy v budoucnu potřebovali poradit nebo prodat nemovitost, nechala jsem si telefonní číslo uložené a určitě bychom se na tohoto makléře obrátili a jiného nehledali."  
Miroslav Perner - prodej bytu
"Pana Musila bych určitě doporučil. Férové jednání, dostatek informací s opravdovou snahou nemovitost prodat. Nic nebyl problém a i přesto, že nemovitost byla v horším stavu a v lokalitě, která byla hůře přístupná, podařilo se mu ji prodat. Oceňuji to zvláště v této nelehké době, která prodejcům nemovitostí nepřeje."   
Petr Marovič - prodej domu
"Ano, doporučil bych pana Musila. Byli jsme spokojeni. Děkuji."  
Martin Hruška - prodej bytu
"Veskrze profi přístup, spokojenost?"      
Michal Kořízek - koupě bytu
"Vše proběhlo v naprostém pořádku a rychle. Výborná komunikace po telefonu i on-line a velmi příjemné chování a vystupování makléře."
Michal Holcman - koupě bytu
"Pan Musil byl velmi milý, vstřícný, přesný, vše podrobně vysvětlil a zařídil. Byla jsem velmi spokojená s jeho prací."             
Jana Vaňková - prodej bytu
"Dobry den všem. Jsem jeden z již opakovaně absolutně spokojenych klientů. Velka vděčnost jak společnost tak i makleru panu Musilovi., Rychlost, informovani ,profesionalita v řešeni veškerich zaležitosti bych jsem ohodnotil na jedničku. Doporučil bych jsem tito služby všem a budete jednoznačne spokojeni."  
MUDr. Andrii Lysenko - prodej bytu
"Děkuji za profesionální přístup a velkou trpělivost k prodeji naší nemovitosti."
Pavel Skřipec - prodej bytu
"Pan makléř Boris Musil odpracoval celou transakci od začátku do konce bez jediného zaváhání od prvního kontaktu v roce 2021 až do zdárného prodeje na konci roku 2022 se všemi legislativními náležitostmi .. Pragmatický přístup a jasný cíl.. Děkuji za spolupráci a zkušenost.. Petr Chomický"
Petr Chomický - prodej domu
"Spojeni a vztah s klienty je vazny a profesionalni. Lhuta vykonani zakroku je rychla a ucinna. Kancelar je vazna. Très satisfait de la prestation ! (Velmi spokojeni se službou)"
Eva Derynkova ép.Juillet - prodej chaty
"Pan makléř Boris Musil, nám se vším poradil, vše vysvětlil, byla radost sním spolupracovat, určitě se na něj v budoucnu obrátíme a budem ho doporučovat, manželé Štenglovi."   
Filip Štengl - koupě chaty
"Byli jsme spokojeni s prací a profesionálním přístupem .Děkujeme."
Monika Sladkovská - prodej bytu
"Naprostá spokojenost, profesionální i lidský přístup. Mohu jen doporučit dalším klientům. ?"  
Kateřina Bradáčová - prodej bytu
"Výborný přístup, komunikace i přesnost. Profesional, jak se patří, není co vytknout."  
Zdeněk Štekl - koupě bytu
"Byla jsem víc než spokojená s p.Musilem. Jsem přesvědčena, že je to člověk na správném místě, příjemný , komunikativní, lidský. Vyzařuje z něj pozitivní energie a ta se odráží v jeho práci .. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A PŘEJI MU KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V SOUKROMÍ A I V PRACOVNÍM ŽIVOTĚ V ROCE 2023. Juhosová."
Jana Juhosová - koupě domu
"Pan Musil je makléř na svém místě, spolehlivý, vstřícný, prostě profesionál. Byli jsme s ním velice spokojeni."  
Dana Šteklová - koupě bytu
"Spolupráce s panem Musilem byla profesionální, nekomplikovaná a příjemná. Ráda tohoto makléře doporučuji i ostatním a děkuji."
Eva Klímová - prodej domu
"Dekuji za příjemné spolupráce ."   
Mykhaylo Chepka - koupě garáže
"Vše profesionálně a ve slušnosti proběhlo."   
Petr Vykusa - koupě bytu
"Byla jsem více než moc spokojená, přála bych si, aby bylo více takových lidí"
Dagmar Hofírková - koupě domu
"Byla jsem nadmíru spokojená s panem Musilem. Všude budu doporučovat, pro jeho krásný lidský přístup k lidem."  
Jana Matoušková - prodej domu
"Pana Musila můžu všem jenom doporučit, je to 100% profesionál. Prodej dopadl na jedničku s hvězdičkou, není co vytknout."
Ing. Marek Klimeš - prodej skladu
"S prací makléře jsme byli spokojeni. Děkuji M."     
Michal Muchka - prodej bytu
Добрый вечер Boris, спасибо большое за Вашу работу, все замечательно, и главное без нервотрепки. (Dobrý večer Borisi, Moc děkuji za Vaši práci, vše je úžasné a hlavně bez problémů.)
Leo Sanin - koupě bytu
"Musím opravdu velmi pochválit práci pana Musila. Věděla jsem, že svůj byt vkládam do rukou moc šikovného makléře, ale rychlost a způsob prodeje předčila má očekávání. Pan Musil je opravdu jedničkou ve svém oboru a doporučila bych jeho služby každému, kdo chce prodat či koupit nemovitost."
Petra Bláhová - prodej bytu
"Vše šlo rychle, profesionální přístup. Děkuji za vše ☺️"   
Julie Jeřábková - prodej bytu
"Lidsky fajn chlap s přehledem a praxí."
Jaroslav Červený - koupě bytu
"Pan Musil je opravdu profesionál a s jeho přístupem jsem byl nadprůměrně spokojen. Vše bylo dobře vysvětlené, čitelné a jasné. Opravdu profík."
Martin Ďurža - prodej bytu
"Děkuji za hladký průběh obchodu, perfektní organizaci všeho potřebného a taky za trpělivost s námi kupujícími.Pana Musila velice chválím a vážím si jeho profesionality."  
MUDr Renáta Kpetigo-Agbovi - koupě bytu
"S panem Musilem jsme byli velice spokojeni. Hlavně jeho rady ohledně přípravy bytu na focení a prezentaci .Nebylo to snadné ale rozhodně se vyplatilo jeho rady poslechnout . Panochová"   
Helena Panochová - prodej bytu
"Spolupráce s panem makléřem Borisem Musilem byla nad očekávání skvělá. Dostával jsem veškeré informace jak se prodej nemovitosti dává do pohybu. Děkuji za výbornou prezentaci již bývalého bytu na webu. Chvála na toho Pana Makléře je málo. Děkuji a určitě budu doporučovat dál. Zumr"  
Roman Zumr - prodej bytu
"Pan Musil jednal jako skvělý profesionál - precizně, přátelsky, efektivně a spolehlivě. Spolupráce s ním byla skvělá. Můžeme doporučit!"  
Petra Karpíšová - koupě bytu
"Jsme rádi, že nás provázel obchodem a dohlédl i doporučil kroky, které vedli k úspěšnému zakončení koupě nemovitosti. Vážíme si práce pana Musila. Já osobně ho považuji za příkladného makléře."   
Bc. Pavel Karpíšek - koupě bytu
"Jasné, přímé jednání. Doporučuji. Gondášová Alena"
Alena Gondášová - koupě domu
"P. Musil je profesionál."  
Anna Vasilkova - koupě bytu
"Pan makléř Boris Musil je člověk na svém místě. Vše vysvětlí vždy je k dispozici a postará se o vše od A až do Z. Není makléř jako makléř a to nám pan Musil dokázal. Byli jsme velice spokojený. Tocholová"  
Věra Tocholová - prodej domu
"Velmi dobrá a rychlá spolupráce při prodeji bytu. Děkuji Vachulka"
Miloslav Vachulka - koupě bytu
"Realitní makléř pan Boris Musil má vynikající výsledky v prodeji nemovitostí. Pan Boris Musil je opravdu člověk na svém místě. Moc děkujeme za prodej naší nemovitosti. Byl vždy ochotný, kdykoli pomohl, poradil. Pokud potřebujete realitního makléře, vřele doporučujeme právě pana Borise Musila. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve vaší práci. rodina Macalova"    
Eva Macalová - prodej bytu
"Pan Musil je opravdový profesionál, který nám kupce i v takto těžké době sehnal takřka druhý den. A samotný prodej proběhl velice rychle a bez sebemenších problémů. Patří mu velké díky"  
Jiřina Kutilová - prodej bytu
"Pan Musil byl pro prodej naší nemovitosti tou nejlepší volbou. Zájemce sehnal téměř okamžitě a vyřídil vše potřebné."    
Bc. Jakub Kutil - prodej bytu
"Vše proběhlo v pořádku, jen se to zaseklo v bance a na katastru. Prodej se protáhl o cca 7 týdnů."  
Jaroslav Bouša - prodej bytu
"Pan Musil byl ochotný dodržel a udělal vše co řekl. Je to super člověk určitě bych doporučil dál."
Michael Krůta - koupě bytu
"Byli jsme nadmíru spokojeni s přístupem p. Musila, jeho ochotou, vystupováním i výsledkem práce. Skutečný profesionál ve svém oboru. Byla to naše první zkušenost s prodejem nemovitosti a přístup a pomoc p. Musila úplně ve všem, byla opravdu nad očekávání a přesně takto si představujeme 100%-ni profesionální přístup! Dekujeme ještě jednou pane Musile!! Ať se Vám daří i nadále."    
Eva Soldánová - prodej domu
"Výborná spolupráce"  
Jaroslav Janda - prodej garáže
"Krom profesionality i příjemné lidské jednání Děkuji Daneš"  
Milan Daneš - koupě garáže
"S panem Musilem byla skvělá spolupráce, ochotný, příjemný a usměvavý pán, ráda doporučuji a přeji mu spoustu dalších pohodových a spokojených zákazníků"    
Monika Grusová - koupě bytu
"Aby pracovali všechny makléři jako pan Musil"  
Ridha Nobbigh - koupě domu
"Dobrý den, mám pokojený za vsechny služba a spolu práci Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem zaměstnancům ve firmě. Duy Dong Nguyen"
Duy Dong Nguyen - prodej bytu
Přes problémy s druhým vlastníkem, nakonec vše dotaženo do zdárného konce. Děkuji.
Jitka Plhová - prodej domu
"Skvělý člověk, skutečný profesionál. Děkujeme. Jsme mooooc spokojení."
Olesya Madyar - koupě zahrady
"Maximální spokojenost z naší strany, panu Musilovi velká pochvala."
Tomáš Lichnovský - prodej zahrady
"Můžu doporučit 100% spokojenost.?"
Michaela Dunková - prodej bytu
"Spolupráce s p. Musilem byla velice příjemná, je to velký profesionál. Jsme rádi, že jsme spolupracovali. Děkujeme"  
Andrea Koczková - koupě domu
"Výborná spolupráce, rychlost a osobní přístup při prodeji, děkuji za služby a mohu jen doporučit."
Jan Teiner - prodej domu
"Oceňuji velmi profesionální služby makléře, vše proběhlo rychle, hladce a bez problémů."    
Marek Vachtl - koupě bytu
"Spokojen, jasné a rychlé provedení prodeje, korektní jednání. Makléře bych určitě doporučil."
Jiří Knirsch - prodej bytu
"Komunikace a služby makléře výborné, nemovitost rychle našla svého kupce."
Šárka Rajzakterová - prodej bytu
"S realitním servisem pana Musila jsem byla velmi spokojena. Vše vyřídil na vysoké profesionální úrovni a jeho služby ráda doporučím. Mockrát děkuji za rychlé, spolehlivé a příjemné jednání."  
Jindra Fejtlová - prodej chaty

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení