Reference

"Dobrý den, profesionální přístup a spolehlivost makléře pana Borise Musila je na špičkové úrovni. Moc děkuji za bezproblémový prodej bytu. Jiří Poduška"

Jiří Poduška - prodej bytu

"NEJLEPSI REALITAK"

Tomáš Trenka - koupě bytu

"Za nás maximální spokojenost, děkujeme panu Musilovi."  

Zdeněk a Pavlína Beránkovi - prodej bytu

"Pan Boris Musil je člověk z dobrým srdcem.My jsme velmi rádi, že jsme potkali takového profesionálního makléře?a zůstaly moc spokojeni?Děkujeme Vám za všechno ❤️"   

Liliia Adamiv - koupě bytu

"- oceňuji profesionální jednání a vystupování, vstřícnost, pravidelné a včasné informace ohledně prodeje nemovitosti"   

Eva Jílková - prodej bytu

"Se službami makléře jsem byla velmi spokojena. Doporučuji ho !!!"

Pavla Paprskářová - koupě bytu

"Během několika týdnů při hledání bytu jsme potkali několik makléřů, ale přístup pana Musila byl zcela výjimečný. Přestože zastupoval zájmy prodávajícího, i k nám kupujícím byl velice vstřícný, trpělivý a kdykoliv k dispozici. Může se stát, že časem zapomeneme jméno realitní kanceláře, ale nadstandardní přístup pana Musila určitě nezapomeneme. Je pro nás zárukou férového jednání, rychlosti a skvělé komunikace."  

Richard Tomeček - koupě bytu

"Byl jsem nadmíru spokojen s prací p. Musila, ochotný, milý, vše podstatné i méně podstatné plně vysvětlil. Vřele doporučuji a v případě další potřeby, určitě vyhledám služby p. Musila. Byla mi čest spolupracovat s tímto profesionálem. Ještě jednou moc děkuji"

Karel Skalík - prodej bytu

"Byli jsme spokojeni s jednáním pana makléře, byl ochotný a vše s námi projednal, měl příjemné vystupování."   

Alžběta Löscherová - prodej chaty

"Pan Musil je makléř, kdy je to skutečně pán. Nemohu říct nic špatného, neboť ve všem vyšel vstříc, a když říkám ve všem, tak skutečně ve všem. Jako makléř nemá konkurenci."   

Gabriela Juhosová - koupě chaty

"Děkuji panu Musilovi za opravdu profesionální přístup, díky němuž prodej proběhl bez problémů a já jsem neměl žádné starosti. Vše zařídil za mne a já se nyní řadím k mnoha jeho spokojeným klientům. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů."  

Ladislav Sádlo - prodej bytu

"plná spokojenost, profesionální přístup, ochotný ,vzdělaný ve svém oboru, vždy čas na otázky, rychlé a plné odpovědi, určitě se na něj zase obrátím"

Kateřina Trenková - prodej bytu

"Pan makléř Musil nám po dobu celého obchodu vždy vyšel nejen vstříc, ale dokonce v zájmu naší spokojenosti nesčetněkrát vyšel a sešel 80 nestandardně vysokých schodů vedoucích do našeho již současného bytu - dodal tedy zcela nový rozměr slovnímu spojení "vycházet vstříc"!:-) Nadto mu vděčíme za dobře nainstalovaný internet (respektive přeinstalovaný), jelikož se nebál zasáhnout, když viděl liknavou práci instalatéra - jeho schopnosti sahají daleko za horizont standardního realitního zaměstnance (kdyby tu byl emotikon se supermanem, využiji jej). Jeho obličej se na nás teď směje z viněty lahve, jež nám daroval při příležitosti převzetí bytu, ale jsem přesvědčená, že na spolupráci s ním bychom nezapomněli ani bez této milé pozornosti:-)! A proč jsou MM reality nejlepší? MM = Mají Musila!"  

Petra Knesplová - koupě bytu

"S realitním makléřem panem Borisem Musilem jsme byli velice spokojeni po celou dobu prodeje naší chalupy. Byl vždy ochotný a vstřícný. Vždy nás včas o všem informoval. Pana Borise Musila můžeme vždy vřele doporučit. Ještě jednou děkujeme."     

Eva Macalová - prodej chalupy

"Vše bylo, jak má být"         

Peter Fajčík - koupě chalupy

"Perfektní a profesionální přístup. Po dlouhé době jsem byl překvapen kvalitou služeb ze strany makléře, veškeré podání informací bylo vyčerpávající a hlavně případně dovysvětlené srozumitelnou formou. Byl jsem velmi spokojen, i proto bych jej s nejvyšší měrou důvěry doporučil dalším zákazníkům. Děkujeme. :-)"

Richard Růžička - koupě chaty

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu Musilovi za jeho profesionální práci makléře. Od prvního dne, kdy jsme pana Musila oslovili se nám věnoval, o vše se perfektně postaral, o všem perfektně informoval, vše vysvětlil. Prodej tím pádem pro nás byl bez starostí. A co se týče osoby pana Musila, je to velmi příjemný, ochotný a hlavně citlivý člověk, protože prodávat nemovitost, kterou Vám zanechal milovaný člověk, není jednoduché. Ale s panem Musilem vše proběhlo citlivě. Moc mu za zprostředkování děkuji. Pana Musila mohu všem doporučit, je to prostě profesionál a člověk na svém místě. Děkuji moc."

Zdeňka Čauderová - prodej chaty

"Makléř MM Reality pan Boris Musil je velmi zkušený a vstřícný. Spolupráce s ním byla velmi milá, vyšel vstříc všem mým požadavkům a nemovitost prodal velmi rychle. Vždy byl na telefonu připraven zodpovědět všechny mé dotazy i ve svém volnu. Děkuji tedy vám a ještě jednou vašemu makléři za příjemnou spolupráci. Krásný den a hodně zdraví všem."

Petra Malinová - prodej bytu

"S panem Musilem jsme velmi spokojeni. Vše proběhlo naprosto bezproblémově. O všech krocích nás pravidelně informoval a jeho přístup je velice profesionální. Byt jsme prodali velmi rychle a velice si vážíme jeho služeb. Určitě ho doporučíme. Děkujeme."

Věra Neugebauerová - prodej bytu

"Moc děkujeme za hladký průběh koupě pozemku."

Ondřej a Ester Bauerovi - koupě pozemku

"Pana Musila bych doporučila všem co se snaží prodat nebo koupit nemovitost. Se vším poradil , všechno připravil ,my jsme se nemuseli o nic starat. Tomuhle říkám přístup ke klientovi. Budu vřele všude doporučovat a myslím ,že i v budoucnu my nebo rodina vaše služby využijeme. MOC DĚKUJI"

Barbora Kálalová - koupě bytu

"S panem Musilem mám jenom nejlepší zkušenosti. Naprosto profesionální, milý, jasný a věcný přístup. Vřele bych ho doporučila všem prodávajícím."

Daniel a Petra Kocourkovi - prodej bytu

"Maximální spokojenost s makléřem p.Borisem Musilem, vše vždy vysvětlil, odpověděl na veškeré otázky, komunikace na 200%!!! Oceňuji kompletní služby od A do Z a nejvíce mě potěšilo, že mi p.Musil ještě při předání bytu nabídl službu, zpracování znaleckého posudku a daňového přiznání v rámci jejich realitky. Jste nejlepší!!! Děkuji Vám moc a budu Vás doporučovat všem, co potřebují prodat nebo koupit nemovitost!!!"       

Lenka Stradiotová - koupě bytu

"Snaží se vyjít vstříc všem stranám, solidní jednání!!"   

Petra a Tomáš Vaňkovi - koupě domu

"Vše proběhlo v pořádku, nikde se nestala chyba ani nějaké zdržení, doporučuji"

Rudolf a Anna Špeciánovi - prodej bytu

"Mockrát děkuji panu Borisi Musilovi, citlivému a laskavému člověku, vysoce profesionálnímu specialistovi."  

SANIRS, s.r.o. - prodej domu

"S prací p. B.Musila jsem byl spokojen. Po celou dobu naší spolupráce byl ochotný a spolehlivý. Jeho jednání bylo profesionální."  

Hanes Franz Wenninger - koupě chaty

"Pana Musila bych určitě rád doporučil. Perfektní kompletní servis, pravidelná informovanost, super jednání. Díky, při dalším obchodu se na něj mile rád obrátím."   

SV store s.r.o. - prodej chalupy

"Dodatečně děkujeme za perfektně odvedenou práci . Pan Musil vždy dokázal vyhovět našim požadavkům, prodej proběhl hladce a bez komplikací. Děkujeme"

Petruše Gruberová - prodej chalupy

"Dobrý den, mojí počáteční nedůvěru v realitní kanceláře, pan Musil svým profesionálním přístupem k prodeji nemovitosti, naprosto rozptýlil. V průběhu prodeje mě jeho konání stále více přesvědčovalo, že je to člověk na své místě, a že společnost MM REALITY je ta správná pro prodej nemovitosti. Ještě jednou bych chtěl panu Musilovi poděkovat za zprostředkování prodeje mé nemovitosti a popřát mu mnoho úspěchů v osobním i profesním životě. Jiří Radoš"  

Jiří Radoš - prodej chalupy

"S panem makléřem Borisem Musilem jsme byli velice spokojeni, kéž by bylo takových makléřů více."

Pavel Linhart-prodej bytu

"Jedná se o makléře kterého tato práce baví a tak výsledky zde mluví za vše. Při prodeji mého domů se choval jako profesionál jak přístupem tak i jednáním a radou k mé plné spokojenosti."  

Miloslava Hanáková - prodej domu

"Korektní a profesionální přístup. Děkujeme."    

Lucie Kališová - koupě domu

"Dobrý den, je třeba velmi kladně ohodnotit služby makléře, který pracoval velmi profesionálně a korektně. Jeho práce byla jasná, srozumitelná a vedla rychle k cíli, k mé plné spokojenosti. Tohoto makléře mohu bez váhání každému doporučit. Děkuji a hezký den."

Renata Dvořáková - prodej chaty

"Makléř pan Musil vystupoval velice fundovaně,informoval o stavu nemovitosti a znal i historii nabytí nemovitosti v minulosti.Dokázal přesně popsat rozčlenění i stav jednotlivých částí objektu i venkovní části parcely a přilehlého okolí.V administrativní části prodeje proběhlo taktéž vše hladce bez zbytečného zdržení a prodlev.Za to mu patří dík a pochvala,mohu tohoto makléře vřele doporučit pro další prodej realit prostřednictvím realitní kanceláře MM Reality.Milan Vaněk"  

Milan Vaněk - koupě chaty

"S makléřem Borisem Musilem jsme byli spokojeni. O všech krocích nás průběžně informoval. Ochotný, byl neustále v kontaktu, jeho služby můžeme vřele doporučit."      

Iveta Zajíčková - koupě bytu

Dobry den. Jsem velice spokojeni zákazník MM Reality V Karlovych Varech. Profesionální jednaní, rychlost vyřízeni veškerých záležitosti. Pravidelné podrobné konzultace . Velice děkuji panu Musilu za spolehlivost , profesionalitu. VŠEM DOPORUČUJI. A DIK. MUDr. Andrii Lysenko

MUDr. Andrii Lysenko - koupě bytu

Velmi profesionální a lidský přístup, spolehlivost ,všem vřele doporučuji p. Musila. Moje spokojenost byla 100%.......Děkuji Walterová

Marta Walterová - prodej bytu

Skvělá spolupráce s Borisem Musilem. Velká pochvala.

Vladimíra Dvorníková - pronájem bytu

Dobrý den, velmi rád jsem poznal pana Musila. Myslím, že je to odborník ve své profesi a umí podat informace ohledně dané situace a vše dopodrobna vysvětlit. V případě, že budu kupovat, či prodávat nějakou nemovitost, jistě a rád se na pana Musila obrátím. Krásny den, Jaroslav Thorovský

Jaroslav Thorovský - koupě nebytových prostor

Maximální spokojenost.

Daniel Mašek - prodej nebytových prostor

1*

Karel Buršík - koupě bytu

Makléř byl velmi ochotný a vše nám vysvětlil. Každý dotaz zodpověděl.

Lenka Vaňková - koupě zahrady

Byl jsem velice spokojený s makléřem panem Musilem, byl ochotný, o všem mě hned informoval, zajistil rychlé předání bytu. Maximální spokojenost.

Aleš Dvořák - koupě bytu

S panem Musilem jsem byl maximálně spokojený. Rychlost, spolehlivost a komunikace na jedničku.

Pavel Cibulka - koupě domu

S bydlením jsme spokojeni. Vaše práce byla profesionální.

Václav Nalevajko - koupě domu

"S panem Musilem se opravdu příjemně spolupracovalo. Vice takových makléřů. Děkujeme."

Jana Georgievová - nájem bytu

"Není co dodat prostě jednička ve svém oboru. "

Daniel Bobok - prodej domu

"Při prodeji nemovitosti jsem byla spokojena s prací makléřů, kteří mi vše srozumitelně a bez nějakých skrytých fíglů vysvětlili. Prodej proběhl hladce a rychle.S pozdravem Jiřina Zárubová."

Jiřina Zárubová - prodej bytu

"Pan Musil je největší profík ve svém oboru. O vše se postaral, pravidelně nás informoval, my jsme s prodejem neměli vůbec žádné starosti. Velmi profesionální a zároveň milý lidský přístup si obzvláště cením a pana Musila všem velmi upřímně doporučuji." "Chválím profesionální, vstřícný, korektní přístup a příjemné vystupování pana Musila. Doporučuji!"  

Stanislava Knejflová + Jan Knejfl - prodej domu

Byl jsem velmi spokojen s prací makléře.

Karel Skalík - prodej domu

S prací pana Musila jsem byla velmi spokojena. Vzhledem ke vzdálenosti mého současného bydliště a prodávající nemovitosti, převzal za mne i úkony, které nespadaly do jeho povinností. Určitě bych ho doporučila každému!!

Eva Chroustovská - prodej bytu

Prodej nemovitosti nebyl jednoduchý v mnoha aspektech. Rodinný dům není v úplně nejlepší lokalitě a byl rozdělen na 4/4 , kdy majitelé nejsou vždy v zastižení v ČR. Pan Boris Musil s kolegou se tohoto nelehkého úkolu zhostili skvěle. Již od samotného počátku prodeje byla výborná spolupráce a o všech záležitostech týkající se prodeje jsme byli vždy včas seznámeni. Tento přistup obou pánu makléřů byl do samotného prodeje nemovitosti. Jsme velice rádi, že se podařilo nemovitost našich přátel prodat přes vaše MM reality a velikou zásluhu na tomto prodeji mají samozřejmě vaši, shora zmínění makléři. S prodejem bylo mnoho papírování, které bychom sami nedokázali zrealizovat. I majitelé nemovitosti byli velice mile překvapeni celým průběhem realizace prodeje RD. Ještě jednou velké poděkování.

manželé Chocovi - prodej domu

BYLA JSEM VELICE SPOKOJENA S PANEM BORISEM MUSILEM S JEHO PRACÍ A MOC MU ZA TO DĚKUJI A BUDU HO KAŽDÉMU DOPORUČOVAT. DĚKUJI RAŠKOVÁ

Miluše Rašková - prodej domu

P. Musila by som odporučila všetkým, ktorí predávajú alebo kupujú nehnuteľnosť. Má férové jednanie a hlavne nezavádza, čo je v dnešnej dobe výnimkou.

Veronika Stadničárová - koupě domu

Moc Vám děkujeme za spolupráci, byli jsme s Vámi velice spokojeni . Přejeme Vám více spokojených klientů, jako jsme byli my .

Nikola Bajgerová a Pavel Hraba - prodej bytu

Naprostá jednička mezi realitními makléři - profesionální, vstřícný přístup, maximální efektivita práce. Nemusíte se starat vůbec o nic, pan makléř všechno zařídí. Co řekne, to platí, můžete se na něj spolehnout.

Jan a Stanislava Knejflovi - prodej bytu