Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk, Karlovy Vary, Dubová, č.3

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte v moderním a pohodlném bydlení v Karlových Varech, v klidné lokalitě Dubová, pouhé 3 km od centra města a jen 12 km od malebných Krušných hor. Jsem váš realitní makléř a rád bych vám představil exkluzivní nabídku bytu 3+kk v nově postavené budově ve čtvrti Bohatice.

Tato developerská perla se nachází v komplexu s celkem 15 byty, z nichž již 6 našlo své nové majitele. Nyní máme pro vás posledních 9 bytů s dispozicí 3+kk. Ideální kombinace moderní architektury a pohodlí přináší nový standard bydlení v Karlových Varech.

Dům disponuje vlastní kotelnou, zajišťující optimální tepelný komfort. V domě najdete také místnost se sklepními kójemi, což je ideální pro uskladnění vašich věcí. Moderní výtah vám umožní pohodlný přístup do vyšších pater bez námahy.

Vstupní předsíň vás vítá do prostorného bytu, kde najdete koupelnu s moderním sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem. Dále se zde nacházejí dvě menší místnosti a jedna velká místnost, která je připravena na instalaci kuchyňské linky. Čtyři z devíti bytů mají v této místnosti francouzská okna a přístup na balkon, kde si můžete vychutnat čerstvý vzduch a krásný výhled.

Součástí prodeje je ke každému bytu vlastnictví sklepní kóje pro další úložný prostor a vlastní parkovací stáním, což je nadstandardní bonus, který ocení každý nový uživatel bytu.

Byt je ideální nejen pro trvalé bydlení, ale také jako výborná investice na pronájmy nebo jako skvělé místo pro rekreační únik z každodenního shonu.

Neváhejte a staňte se součástí této exkluzivní komunity v Dubové. Zajistěte si svůj nový domov nebo investiční příležitost v Karlových Varech – městě lázeňské elegance a přírodního bohatství. Pro více informací nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Vaše nové bydlení na vás čeká!

 
--------------------------------------- 

předsíň - 9,7 m2

obývací pokoj + kuchyň - 32,8 m2

pokoj - 15 m2

ložnice - 16 m2

koupelna - 6,8 m2

podlahová plocha - 80,3 m2

celková užitná plocha - 83,02 m2

-----------------------------

sklep - 1.25 m2

  parkovací místo

 ------------------------------

fond oprav - 1.245,-Kč

fond služeb - 3.712,-Kč

celkem - 4.957,-Kč

---------------------------

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #prodejbytu #realestate #reality #musil #borismusil #realestate #rezidence ♬ Wonderful Day - Satria Petir

Nabídka dalších bytů

Číslo bytu Dispozice Patro Plocha Cena Balkon Příslušenství
1 3+kk 2 70,9 m2 4.160.632 Kč ne sklep+parkovací místo
3 3+kk 2 83 m2 4.284.829 Kč ne sklep+parkovací místo
4 3+kk 3 70,9 m2 4.227.906 Kč 3,9 m2 sklep+parkovací místo
6 3+kk 3 83 m2 4.352.104 Kč 3,9 m2 sklep+parkovací místo
7 3+kk 4 70,9 m2 4.160.632 Kč ne sklep+parkovací místo
             

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF