Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Šemnice

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej chaty v Šemnici

Hledáte ideální místo pro klidný odpočinek nebo rekreační pobyt? Nabízíme Vám krásnou zděnou chatu v perfektním stavu, nacházející se v klidné a malebné lokalitě chatové oblasti Šemnice, pouhých 10 km od Karlových Varů.

 

Popis nemovitosti

Tato dvougenerační chata je ideální pro dvě samostatné domácnosti. Disponuje dvěma patry, každé s vlastní koupelnou a kuchyní. Topení je zajištěno kamny na tuhá paliva a elektrickými přímotopy, což zaručuje komfortní bydlení i v chladnějších měsících. Chata je napojena na místní vodovod, elektrickou energii a kanalizace je řešena septikem s přepadem do trativodu.

Vybavení a zahrada

Na hezké a udržované zahradě najdete:

K pozemku je přidána malá část, která je dlouhodobě pronajatá od obce a v příštím roce bude přidána do vlastnictví chaty, což rozšíří velikost pozemku a hodnotu majetku.

Dostupnost a lokalita

Chata se nachází v hezké a klidné lokalitě s dobrou dostupností do Karlových Varů, což z ní činí ideální místo pro rodinný život nebo rekreační pobyt. Okolní příroda a klidné prostředí poskytují ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek.

 

------------------------------------

celková plocha - 534 m2

zastavěná plocha - 115 m2

podlahová plocha chaty - 43,7+35,5=79,2m2

zahrada - 419 m2

pronajatý pozemek -78 m2

------------------------------------

elektřina - 290,-Kč

ostatní platby - 300,-Kč

celkem - 590,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

3.990.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #realestate #borismusil #musil #karlovyvary #prodejchaty #semnice ♬ Knowledge - Vin Music

Panoramatická fotografie

 Chytněte myší a posunujte obrázek. Kolečkem můžete přiblížit.

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF