Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk, Karlovy Vary, Zeyrova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Prodej bytu 2+kk v Karlových Varech, Zeyrova ulice

Hledáte ideální investici nebo nové bydlení v samém srdci Karlových Varů? Máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 2+kk, který se nachází v prvním patře udržovaného domu v Zeyrově ulici.

Popis nemovitosti

Byt prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí a nabízí hezké a příjemné bydlení. Velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou je orientován na jihovýchod a okna směřují do ulice, což zajišťuje dostatek denního světla.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V koupelně je také umístěn plynový kotel, který zajišťuje topení a ohřev vody. Ložnice má okno do dvora, což poskytuje klid a soukromí.

Další výhody

Skvělá lokalita

Díky umístění v centru Karlových Varů máte vše na dosah ruky. V blízkosti se nacházejí banky, úřady, obchody, restaurace a autobusové nádraží. Tato lokalita je velmi atraktivní jak pro bydlení, tak pro podnikání.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a zodpovíme vaše dotazy.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a investujte do nemovitosti v jedné z nejžádanějších lokalit v Karlových Varech!

 

------------------------------------

celková plocha - 40,6 m2

podlahová plocha - 36,7 m2

sklep - 3,9 m2

------------------------------------

elektřina - 1.310,-Kč

plyn - 2.520,- Kč

fond oprav - 1.015,-Kč

ostatní platby - 585,-Kč

celkem - 5.430,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.950.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality #mmreality #prodejbytu #zeyrova #centrum ♬ 史诗振奋大气 - 满世昌

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF