Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Lázně Kynžvart, Vrchlického

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vstupte do světa klidu a pohodlí, kde historie a moderní bydlení spojují své síly. Mám pro vás jedinečnou nabídku - velký rodinný dům s penzionem v Lázních Kynžvart na Vrchlického ulici. Tento impozantní dům s celkově čtyřmi obytnými podlažími je ideálním místem pro ty, kteří hledají nejen domov, ale i možnost podnikání v lázeňském prostředí.

Suterén: V suterénu objevíte dva útulné pokoje s vlastní koupelnou, které jsou v současné době pronajímány. K dispozici je také kuchyňka, technická místnost, prostorná spíž a velká terasa. Tento prostor není pouze využíván jako pokoje pro hosty, ale může posloužit i jako samostatná obytná část pro vaši rodinu.

Přízemí: Na přízemí dominuje velký obývací pokoj s krbem, propojený s moderní kuchyní a jídelním koutem. Zázemí zahrnuje i záchod a kosmetické studio, které vzniklo přeměnou bývalé garáže. Z obývacího pokoje je přímý vstup na rozlehlou terasu, odkud můžete obdivovat nádherný výhled na okolní krajinu.

Patro: V prvním patře se nachází celkem tři pokoje, z nichž jeden disponuje vlastní koupelnou, zatímco dva sdílejí koupelnu na chodbě. Tyto pokoje poskytují dostatek prostoru pro komfortní bydlení i pro početnou rodinu.

Podkroví: Ve vrchním patře se nachází další dva samostatné pokoje, které lze využít jako ložnice nebo pracovny podle vašich potřeb.

Zahrada a Parkování: V zadní části domu se rozkládá krásná a udržovaná zahrada, ideální pro odpočinek a relaxaci. Celý pozemek je oplocený a chráněn před zvědavými pohledy. Před domem naleznete tři parkovací místa, takže o parkování nemusíte mít žádné obavy.

Vybavení: Dům je kompletně napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a využívá plyn pro topení a ohřev vody. Díky jihozápadní orientaci je dům plný světla a tepla, vytvářející příjemný domov pro celou rodinu.

Lokalita: Lázně Kynžvart, s krásným zámkem, golfovým hřištěm a lázeňskou čtvrtí, jsou příjemným a klidným místem k životu. V okolí se nachází osada Kladská a město Mariánské Lázně, nabízející širokou škálu kulturních a sportovních aktivit. Tento rodinný dům s penzionem je dokonalým místem pro ty, kteří touží po klidném a pohodlném bydlení v lázeňském trojúhelníku Mariánské Lázně - Františkovy Lázně - Karlovy Vary.

Nechte se okouzlit a staňte se součástí této unikátní nabídky!

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 656 m2

zastavěná plocha - 110 m2

terasa -  2*22 m2 = 44 m2

zahrada + parkování - 546 m2

------------------------------------

elektřina - 1.000,-Kč

plyn - 5.000,-Kč

voda - 700,-Kč

celkem - 6.700,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

5.950.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realestate #musil #musilboris #maklermusil #musilreality #musilreality #realestateagent #reality #mmreality #makler #karlovyvary #realitak #prodejdomu #laznekynzvart ♬ Beautiful Memories - Lux-Inspira

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF