Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Lázně Kynžvart, Vrchlického

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Tento velký rodinný dům s penzionem nabízí celkem 4 obytná podlaží a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v blízkosti lázeňského města.

Suterén

V suterénu se nacházejí dva pokoje s koupelnou, které jsou pronajímány, dále kuchyňka, technická místnost, spíž a velká terasa. Tento prostor je momentálně využíván jako samostatné pokoje pro hosty, ale může sloužit jako další obytná část pro rodinu.

Přízemí

V přízemí se nachází velký obývací pokoj s krbem, propojený s moderní kuchyní a jídelním koutem, záchod a z bývalé garáže je vytvořené kosmetické studio. Je zde vstup na velkou terasu, která nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

Patro

V patře jsou celkem tři pokoje, jeden má vlastní koupelnu, dva mají společnou na chodbě. Tyto pokoje nabízejí dostatek prostoru i pro početnou rodinu.

Podkroví

V podkroví jsou další dva samostatné pokoje, které mohou sloužit jako další ložnice nebo pracovna.

Zahrada a parkování

V zadní části domu se nachází hezká a udržovaná zahrada, kde si můžete odpočinout a relaxovat. Pozemek je celý oplocený a krytý před pohledy z okolí, a před domem jsou tři parkovací místa, takže nemusíte mít obavy o parkování.

Vybavení

Dům je napojený na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, který je využíván pro topení a ohřev vody. Dům je zadní stranou orientovaný na jihozápad, takže je hodně světlý a teplý.

Lokalita

V Lázních Kynžvart se nachází krásný zámek, známé golfové hřiště a lázeňská čtvrť s lázeňskými domy a minerální vodou. V blízkosti se nachází osada Kladská a město Mariánské Lázně, které nabízejí širokou škálu kulturních a sportovních aktivit.

Tento rodinný dům s penzionem je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v lázeňském trojúhelníku (Mariánské Lázně-Františkovy Lázně-Karlovy Vary).

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 656 m2

zastavěná plocha - 110 m2

terasa -  2*22 m2 = 44 m2

zahrada + parkování - 546 m2

------------------------------------

elektřina - 1.000,-Kč

plyn - 5.000,-Kč

voda - 700,-Kč

celkem - 6.700,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

5.950.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realestate #musil #musilboris #maklermusil #musilreality #musilreality #realestateagent #reality #mmreality #makler #karlovyvary #realitak #prodejdomu #laznekynzvart ♬ Beautiful Memories - Lux-Inspira

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF