Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk, Pernink, Střední

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk v Perninku, Krušné hory

Hledáte ideální místo pro rekreaci nebo trvalé bydlení v krásném horském prostředí? Nabízíme Vám byt 2+kk v malebné obci Pernink, která se nachází v Karlovarském kraji, asi 13 kilometrů severozápadně od Ostrova a 18 kilometrů severně od Karlových Varů.

Popis bytu

Byt se nachází v prvním patře staršího domu přímo v centru obce, nedaleko horských penzionů a restaurací. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která však nebyla zcela dokončena. Nabízí tedy možnost dokončení podle vlastních představ.

Dispozice bytu

Technické vybavení

Výhody lokality

Pernink je horská obec, která nabízí bohaté možnosti pro sportovní vyžití a rekreaci. V blízkosti se nachází několik lyžařských sjezdovek a běžecká Krušnohorská magistrála. V létě můžete využít spoustu tras pro výlety na kolech. Obec je dobře dostupná a nabízí krásné prostředí pro celou rodinu.

Další informace

K bytu patří podíl na domě a přilehlém pozemku, na kterém je zajištěno parkování. Jedná se o krásné a dobře dostupné místo s možností rekreace pro celou rodinu.

Kontakt

Máte-li zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si s Vámi termín prohlídky.

 

------------------------------------

podlahová plocha - 50 m2

sklep - není

parkovací místo před domem

------------------------------------

elektřina - 300,-Kč

fond oprav není

žádné další platby nejsou evidovány

------------------------------------

 

Cena:

1.390.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #realestate #borismusil #musil #karlovyvary #pernink #prodejbytu #krusnehory ♬ Good Energy - Jeppe Reil

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF