Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek k bydlení, 1037m2, Otovice

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Vítejte v exkluzivní nabídce - Pozemek Otovice!

Blízko k přírodě, nedaleko Karlových Varů

Nyní máte jedinečnou příležitost získat pozemek v oblíbené a vyhledávané lokalitě - Otovicích u Karlových Varů. Tato malebná obec nabízí klidný životní styl ve spojení s okouzlující krajinou a zároveň je v těsném sousedství s jedním z nejznámějších lázeňských měst - Karlovy Vary.

Ideální pro výstavbu rodinného domu

Pozemek v Otovicích nabízí unikátní možnost těm, kteří si přejí vlastní domov. S vypracovanou a schválenou územní studií pro výstavbu domů máte jistotu, že váš nový domov bude ideálně začleněn do okolního prostředí a bude plně respektovat potřeby moderního života. Ať už sníte o moderním domě se vším pohodlím, nebo o tradičním venkovském sídle, tento pozemek vám poskytuje volnou ruku vytvořit svůj vlastní ráj.

Příroda na dosah ruky, lázně v blízkosti

Jedním z hlavních lákadel této lokality je blízkost přírody. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou Otovice rájem. Rozsáhlé lesy a malebné stezky jsou doslova krok od vašeho budoucího domu. Zároveň vám umožňuje rychlý přístup do Karlových Varů, kde můžete vychutnat bohatý kulturní život, lázeňské procedury nebo prostě relaxovat v krásné historické atmosféře. 

Dobrá dopravní dostupnost a kompletní infrastruktura

Pozemek v Otovicích je také výhodný vzhledem k dopravní dostupnosti a kompletní infrastruktuře. Snadný přístup k hlavním silnicím a fungující městské hromadné dopravě zajišťuje pohodlné spojení s okolními městy. Zároveň vás obklopuje veškerá občanská vybavenost, od školy, školky, pošty, prodejny potravin a cukrárny. 

Investujte do vlastní budoucnosti

Nyní je ten správný čas investovat do budoucnosti pro sebe a svou rodinu. Pozemek v Otovicích představuje nejen moudré finanční rozhodnutí, ale také investici do kvalitního života v harmonii s přírodou a blízkostí všeho, co může lákavá lokalita Karlovarska nabídnout.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost. Kontaktujte nás ještě dnes a pojďte si prohlédnout tento skvostný pozemek v Otovicích. Vaše budoucnost začíná zde! ??

 

Videoprohlídka

Panoramatická fotografie

Územní plán - Územní studie Z 13

Územní plán

 

Registrační list

Textová část

Urbanistický návrh

Regulační výkres

Výkres veřejné infrastruktury

Výkres širších vztahů

 

 

Video upoutávka

@musilboris #otovice #karlovyvary #maklermusil #realestate #musilreality #musil #realitnimakler #musilboris #reality #pozemek ♬ A Winter Village - Mark Fabian & Alexander Smith

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF