Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Radošov, Kyselka

 

2 obývací pokoje, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň, prostorná garáž

 

Popis nemovitosti

Dvougenerační rodinný dům 4+1

Radošov, Kyselka

 

Předsíň, kuchyň, dva obývací pokoje, dvě ložnice, dvě koupelny a sprcha,

pracovna, prostorná garáž, sklepy, dvě parkovací stání,

parkovací plocha pro 4 auta, kůlna, rozsáhlá terasovitá zahrada.

 

vlastnictví: osobní

stav: velmi dobrý

 

Cena:

5.399.000,-Kč

Videoprohlídka

Popis

Nabízíme rodinný dům, který se nachází 12 km od centra Karlových Varů, v obci Radošov.

Původní stavba ze 13.století byla velmi citlivým způsobem zrekonstruována a vybavena moderními materiály a technologiemi.

Celková podlahová plocha 245 m2 nabízí úžasné bydlení. V přízemí domu najdete předsíň, kuchyň, obývací pokoj a koupelnu. V prvním patře druhý obývací pokoj s krbem, ložnici s koupelnou, a v podkroví ložnici s pracovnou a sprchu. V přístavbě pak velmi luxusně řešenou garáž s dílnou.

Dům je vytápěn několika způsoby: kotel na dřevoplyn, plynový kotel, tepelné čerpadlo, fotovoltaické a sluneční kolektory. V kuchyni (deska) a koupelnách (umyvadla a vany) jsou použity prvky z umělého kamene Corian.

Zahrada je plná různých prvků, jako jsou cesty, schody, opěrné zídky, terasy s posezením a přístupem k řece. Vedle domu je velká parkovací plocha a prostorné garážové stání.

Z domu je nádherný výhled na řeku a na místní dominantu dřevěný Radošovský most.

Neváhejte a objednejte si prohlídku.

 

Podlahová plocha:  245 m2
Zastavěná plocha:  145 m2
Plocha zahrady:  1636 m2
Užitná plocha:  245 m2
Plocha parcely: 1781 m2
Rok výstavby:  cca 1280
Rok poslední rekonstrukce: 2002

Kontakt

Líbí se Vám tato nemovitost? Objednejte si prohlídku!

Chcete pro svoji nemovitost podobnou prezentaci?

Kontaktujte mne na uvedených kontaktech nebo vyplňte formulář.

 

 

Boris Musil

tel.: +420 737 445 449

bmusil@mmreality.cz

www.borismusil.cz

 

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF