Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Karlovy Vary, Nerudova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte v královských Karlových Varech, kde se na Nerudově ulici nachází tato úchvatná vila, která prošla kompletní rekonstrukcí a nabízí nejen moderní bydlení, ale také klid a pohodu ve velmi klidné lokalitě. Jsem váš realitní makléř a s radostí vám představím tuto exkluzivní nabídku.

 

Tento krásný rodinný dům se nachází v okrajové části Karlových Varů, ve Staré Roli, a je obklopen rozlehlým pozemkem o rozloze 1056 m2. Dům samotný má zastavěnou plochu 105 m2 a k němu patří velká terasa o rozloze 35 m2, která vám nabídne dokonalý prostor pro odpočinek a relaxaci na čerstvém vzduchu.

 

V přízemí domu najdete vstupní předsíň, odkud se dostanete do prostorného obývacího pokoje, který je elegantně propojen s pracovnou a krásně zařízenou moderní kuchyní. Středem prostoru je místo pro velký jídelní stůl, ze kterého se otevírá východ na velkou terasu, ideální pro společné večeře s rodinou a přáteli. Na konci chodby se nachází menší koupelna se sprchovým koutem a samostatný záchod, a dále vstup do sklepa, který poskytuje dostatek úložného prostoru.

 

Po širokém schodišti se dostanete do patra, kde najdete čtyři pokoje a velkou koupelnu vybavenou rohovou vanou, sprchovým koutem a záchodem. Po stahovacích schodech můžete vstoupit na prostornou půdu, která poskytuje další úložný prostor nebo může být v budoucnu proměněna v další obytné místnosti.

 

Tento dům je opravdu nádherný, dobře dispozičně řešený a vkusně zařízený. Nabízí ideální prostor pro bydlení i pro velmi početnou rodinu, která hledá klidné a příjemné prostředí pro své životní radovánky. Nezmeškejte tuto unikátní příležitost a přijďte si prohlédnout tuto exkluzivní vilu v Karlových Varech. Jsme tu, abychom vám pomohli najít váš vysněný domov!

 

------------------------------------

celková plocha - 1.056 m2

zastavěná plocha -  105m2

terasa - 35 m2

garáž - 57 m2

zahrada - 859 m2

------------------------------------

elektřina - 9.820,-Kč

ostatní platby - 1.400,-Kč

celkem - 11.220,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

12.500.000,- Kč

 

 
 
 
 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #realestate #borismusil #musil #karlovyvary #prodejdomu ♬ In the Forest - Lesfm & Olexy

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF