Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Abertamy, Rooseveltova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1, Abertamy, Rooseveltova

Vítejte v srdci Krušných hor, v oblíbené a vyhledávané lyžařské lokalitě - Abertamy. Máme tu pro vás k prodeji útulný byt 3+1, který se nachází v 1. patře, ve starším domě na Rooseveltově ulici.

Interiér

Byt prošel výraznou rekonstrukcí a je připraven k okamžitému nastěhování. Prostorná kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou a jídelním stolem, kde si můžete vychutnat rodinné večeře nebo ranní kávu. Koupelna s vanou a prostorem pro pračku a sušičku je moderní a funkční. Samostatný záchod je samozřejmostí.

Byt se pyšní třemi velkými pokoji - obývacím pokojem, ložnicí a dětským pokojem. Všechny pokoje jsou orientovány na jižní stranu, takže se můžete těšit na spoustu slunečního světla a úchvatný výhled na okolní krajinu a horu Plešivec.

Exteriér

K bytu náleží hezká a velká garáž s průchodem na terasu s pergolou a posezením, a kromě toho ještě menší zahrada, kde můžete trávit volné chvíle. Pro děti je zde dřevěný domeček se skluzavkou a v létě zde může být třeba bazén.

Okolí

 Abertamy jsou v poslední době velmi oblíbená lokalita a jsou rájem pro milovníky hor, kteří ocení zimní lyžařské radovánky a letní tůry či cyklistické výlety po malebném okolí. V blízkosti se nachází lyžařské lokality Klínovec, Boží dar, Plešivec, Pernink a Potůčky. Blízkost státní hranice s Německem a možnost tamních nákupů je jen další bonus.

Pro koho je tento byt ideální?

Tato nemovitost je ideální pro milovníky hor, pro ty, kdo v zimě rádi lyžují a v létě jezdí na kole. Abertamy nabízí mnoho možností pro aktivní i pasivní odpočinek a tento byt je skvělým výchozím bodem pro všechny vaše dobrodružství.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se na byt podívat. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #maklermusil #prodejbytu #realestate #musilreality #musil #realitnimakler #musilboris #reality ##abertamy ♬ Emotional Love - Azwar

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF