Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk (A1), Horní Blatná, Vančurova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Objevte svůj nový domov v srdci Krušných hor: Byt 2+KK v Horní Blatné

Představujeme Vám exkluzivní nabídku bytu 2+KK, který se nachází v první patře (2.NP) nově postavené budovy ve Vančurově ulici, kousek od náměstí v malebném horském městečku Horní Blatná. Horní Blatná je známá svou idylickou přírodou a přitom vynikající dostupností, jen kousek od hranic s Německem a přibližně 24 km severně od Karlových Varů. Byt se nachází v prvním patře moderního domu s krásným vstupem a příjemným schodištěm, a činí z něj ideální místo pro váš nový domov nebo víkendové útočiště.

Byt s potenciálem

Byt o dispozici 2+kk je ve stavu před dokončením, což Vám dává jedinečnou příležitost nechat si dokončit interiér přesně podle Vašich představ. Ať už se rozhodnete pro moderní, minimalistický styl, nebo teplé, útulné tóny, máte možnost vytvořit si prostor, který bude odrážet Vaši osobnost. Prodávající nabízí dokončení bytu za garantované maximální náklady, které činí na dokončení 150,000 Kč, což zahrnuje podlahy, dveře, obklady a sanitu (stanovený standard). Zajímavostí bytu je elektrické podlahové topení řízené termostatem a ovládané mobilní aplikací. Elektrický bojler je umístěn mimo byt, v komoře vedle bytu.

Parkování a dostupnost

Ačkoliv v ceně bytu není zahrnuto parkovací stání, nabízíme možnost dokoupení samostatné garáže s dálkově ovládanými vraty za 450,000 Kč, která je v přízemí domu. Alternativně je možné parkování na ulici nebo na nedalekém centrálním parkovišti. Pro budoucí majitele máme také připravenou možnost vyhrazeného parkovacího místa v rámci projektu HB3 za cenu 150,000 Kč.

Družstevní vlastnictví s perspektivou

Byt je v družstevním vlastnictví s doplacenou anuitou, a s garancí možnosti převedení do osobního vlastnictví za 6 měsíců od nabytí. Byt můžete užívat k trvalému bydlení, jako víkendové útočiště na horách pro vlastní potřebu, svou rodinu nebo přátele, nebo jako investici k pronájmu.

Lokalita, která má vše

Horní Blatná a její okolí nabízí nespočet aktivit pro milovníky přírody a sportu. Ať už jste vášnivý cyklista, lyžař, běžkař nebo jen hledáte klidné místo pro relaxaci, tato lokalita Vás nenechá na pochybách. Město má vynikající dostupnost autem, nebo vlakem z Karlových Varů. Blízkostí běžecké magistrály, sjezdovek v Potůčkách, na Plešivci, v Perninku, Božím Daru a Klínovci, je Horní Blatná ideálním místem pro Vaše nové bydlení.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto jedinečného bytu v srdci Krušných hor. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. Těšíme se na Vás!

 

--------------------------------------- 

předsíň - 4,1 m2

obývací pokoj + kuchyň - 20,- m2

pokoj - 12,- m2

koupelna + WC - 4,- m2

podlahová plocha - 40,1 m2

celková užitná plocha - 42 m2

-----------------------------

sklep - není

  možno přikoupit garáž

-------------------

 

Cena:

3.790.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #prodejbytu #reality #musil #borismusil #realestate #apartman #horniblatna ♬ Krkonošská Pohádka - Vadim Petrov

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF