Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Sportcentrum, Hrušková

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Sportcentrum Hrušková -

Skvělá investiční příležitost

Pokud hledáte velký sportovní areál s obrovským potenciálem a širokou škálou možností využití, jste na správném místě. Nabízíme k prodeji sportovní areál Sportcentrum Hrušková, které se nachází v malebné obci Hrušková, na úpatí Slavkovského lesa a pouhých 5 minut jízdy od Sokolova.

Popis nemovitosti

Sportcentrum bylo postaveno v roce 2007 na vlastních pozemcích o ploše 5128 m2. Kromě samotné budovy zde najdete velké parkoviště pro návštěvníky.

V přízemí budovy se nachází vstupní hala s barem a posezením. V pravé části jsou dvě dráhy pro bowling a v levé části jsou pánské a dámské šatny, sprchy a záchody. Prosklená terasa nabízí příjemné posezení, a nabízí pohled tenisové kurty a možnost sledování hry. V zadní části budovy jsou pak dva kurty pro squash.

V patře budovy je prostorná kancelář pro managera, sauna, prodejna sportovního vybavení a dva sklady, a v přední části je možné využít opravdu hodně veliký byt o dispozici 2+kk s velkou lodžií.

V suterénu budovy je dílna, kotelna a nádrže pro lehký topný olej.

Venku před budovou je zahradní posezení a tři tenisové kurty. Celý objekt je oplocený, a v přední a zadní části je vjezdová brána pro zásobování.

 

Potenciál a možnosti využití

Sportcentrum Hrušková je kompletně vybavené a je možné ho téměř okamžitě využívat. Díky své poloze a rozsáhlým možnostem využití je ideální pro různé podnikatelské záměry. Může sloužit jako sportovní centrum, sídlo firmy, rekreační středisko nebo jakýkoliv jiný projekt, který vyžaduje dostatek prostoru a skvělou dostupnost.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost investovat do nemovitosti s obrovským potenciálem. Sportcentrum Hrušková je místo, kde se snoubí přírodní krása s moderními sportovními zařízeními a komfortem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 5.128 m2

zastavěná plocha domu - 787 m2

tenisové kurty - 2.000 m2

parkoviště - 580 m2

------------------------------------

elektřina - 14.000,-Kč

ostatní platby - 700,-Kč

celkem - 14.700,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

9.990.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #reality #karlovyvary #realestate #realestate #musilreality #musil #realitnimakler #maklermusil #musilboris #hruskova ♬ Free Spirit - Edward Josephs & Scott Rockwell

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) - grafická část

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) - textová část

Znalecký posudek

Znalecký posudek

Kontakt

Líbí se Vám areál a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF