Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrada, Karlovy Vary-Doubí

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Zahrada Doubí - Váš nový únik do přírody

Vítám Vás v zahrádkářské kolonii Karlovy Vary-Doubí, jednom z nejkrásnějších a nejklidnějších míst v okolí. Tato oblíbená lokalita je ideální pro ty, kteří hledají útočiště od shonu města a touží po svém vlastním kousku přírody.

Osobní vlastnictví a prostorný pozemek

Zahrada, kterou Vám nabízím, je v osobním vlastnictví a rozkládá se na pozemku o velikosti 385 m2. Přístup na pozemek je zajištěn přes posuvnou bránu, což zaručuje maximální pohodlí a bezpečnost. K dispozici je také parkovací místo přímo na pozemku. 

Udržovaná zahrada a pohodlná chatka

Zahrada je pečlivě udržovaná a plná zeleně. Před zvědavými pohledy je chráněna vzrostlým živým plotem. Součástí prodeje je také zděná chatka, která je hezky zařízená a připravená k okamžitému užívání. V chatce najdete dřevěné schodiště vedoucí do podkroví, které slouží jako prostor pro spaní. K dispozici je také přístavba s koupelnou, záchodem a sprchou. Pro milovníky wellness je ve sklepě připravena sauna.

Exteriér a vybavení

Vedle chatky najdete zastřešenou terasu, která je ideální pro letní grilování nebo relaxaci s knihou. Zahrada je vybavena elektřinou a má vlastní studnu, což zaručuje nezávislost na městských sítích. Kanalizace je řešena prostřednictvím jímky. Zadní branka s průchodem za zahradu umožňuje snadný přístup do přírody.

Dostupnost a bezpečnost

Zahrada v Doubí je snadno dostupná, s příjezdovou cestou přímo k pozemku. Brána do kolonie se otevírá dálkově telefonicky, což zaručuje maximální komfort a bezpečnost pro všechny majitele.

Přijďte si prohlédnout tento úžasný kousek přírody a přesvědčte se na vlastní oči o všech výhodách, které Vám zahrada v Doubí nabízí. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

------------------------------------

celková plocha - 385 m2

zastavěná plocha - 16 m2

zahrada - 369 m2

------------------------------------

 

 

Cena:

1.599.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #maklermusil #realitnimakler #musil #reality #musilreality #realestate #karlovyvary #zahrada #chata ♬ Dreamland - 承利

Kontakt

Líbí se Vám zahrada a chata, a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF