Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zahrada s chatou, 370 m2, Karlovy Vary

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 Hledáte hezké místo pro chvíle odpočinku, místo, kde můžete načerpat síly a kde můžete relaxovat? Místo, kde si můžete užívat zahrádky, ale tak třeba grilování? Místo, kam si v pohodě zajedete autem? 

Tak přesně takovéto místo zrovna mám.

Zahrada s chatičkou se nachází v zahrádkářské kolonii v Karlových Varech - Doubí, lokalita za Vánočním domem, u hřiště Liaporu.

Pokud přijedete autem, můžete si zajet až k zahradě a skrze branku v novém plotě vstoupíte na pozemek. Vpravo stojí nový polykarbonátový skleník a hned vedle je venkovní teráska s posezením a houpačkou. V zadní části zahrady stojí chatka a vedle ní pergola s dřevěným nábytkem a grilem.

Chatka má velkou předsíň, v jejíž zadní části jsou dveře do toalety s chemickým WC. Obývací pokoj je dostatečně prostorný a vešla se sem sedačka, stůl s židlemi, příborník a kamna na tuhá paliva. Ve stropě jsou dvířka pro průlez na půdu.

Velkou výhodou je velký sklep, do kterého se dostanete dveřmi z přední strany chaty. 

Další velkou výhodou je přívod elektřiny a její rozvod po celé chatě, a vrtaná studna s dostatkem vody.  

Zahrada nabízí novému majiteli spoustu prostoru k relaxu nebo k aktivnímu odpočinku. 

 

------------------------------------

celková plocha - 370 m2

zastavěná plocha - 17 m2

zahrada - 353 m2

------------------------------------

 

Cena:

1.190.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #maklermusil #realitak #musilreality #musil #realestateagent #reality #musilboris #realestate #mmreality #makler #realitakroku2021 #karlovyvary ♬ Beautiful Life - Vin Music

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF