Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek, 963 m2, Mezirolí

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte v oblíbené lokalitě Mezirolí, kde se nachází velmi hezký stavební pozemek. Tento rohový pozemek o rozloze 963 m2 nabízí vynikající možnost pro stavbu rodinného domu ve venkovském stylu.

Mezirolí je příjemná a udržovaná obec, která si získala srdce mnoha lidí. Díky svému klidnému prostředí a výhodné poloze je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidu a současně chtějí mít všechny potřebné služby a vybavení v blízkosti.

Tento pozemek je situován na rohu ulice, což zaručuje snadnou dostupnost a zároveň minimalizuje počet přímých sousedů. Můžete si tak užívat soukromí a klid, který si zasloužíte.

Na hranici pozemku jsou již připravené sítě (voda, elektřina a kanalizace), což vám ušetří čas a náklady při přípravě stavby. Díky tomu můžete rychleji začít s plánováním a realizací svého vysněného domova.

Územní plán obce Mezirolí již stanovil, že tato lokalita je určena k zastavění rodinnými domy ve venkovském stylu. To znamená, že se můžete těšit na harmonické a vkusné okolí, které bude ladit s přírodou a krásou této obce.

Pokud hledáte ideální místo pro stavbu svého rodinného domu, tento stavební pozemek v Mezirolí je pro vás tou správnou volbou. Nejenže vám poskytne klid a soukromí, ale také vám umožní žít v oblíbené lokalitě, která nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život.

Neotálejte a kontaktujte nás co nejdříve, abychom vám mohli poskytnout další informace a domluvit si prohlídku tohoto atraktivního stavebního pozemku. Těšíme se na vás!

 

------------------------------------

celková plocha - 963 m2

------------------------------------

Cena:

2.499.000,- Kč

prodáno za

2.200.000,- Kč

(2.285,- Kč/m2)

Územní plán

grafická část

textová část

Videoprohlídka

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF