Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Vysoká Štola

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Rád bych vám představil úžasný dům, který se nachází ve Vysoké Štole u Nejdku.

Byl postaven v roce 2017, ale ještě zde nikdo nebydlel, takže se můžete těšit na nový a nepoužitý dům. Dům je situován na obrovském pozemku o rozloze 2906 m2, který Vám poskytne dostatek prostoru pro relaxaci a zahradní aktivity.

Velká dvougaráž a zařízení domu

Jako součást prodeje získáte také velikou dvougaráž s 82 m2 zastavěné plochy, která poskytne dostatek místa pro parkování a úschovu Vašich vozidel. Dům je vybaven veškerým potřebným vybavením pro pohodlné bydlení.

Pohodlné rozložení a prostorné místnosti

Dům nabízí tři obytná patra. V přízemí domu se nachází společenská místnost, koupelna, WC, kotelna a technická místnost. V prvním patře se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje a koupelna. V podkroví najdete další obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a dva samostatné pokoje. Své vlastní balkony si můžete užít jak v patře, tak v podkroví. V přízemí je příprava na prostornou terasa, kde si můžete užívat venkovního posezení.

Klidná lokalita obklopená přírodou

Tento rodinný dům je obklopený lesy, a nachází se v krásné a klidné lokalitě Krušných hor. Zde si můžete užívat klidu a soukromí, zatímco jste stále v dosahu všech potřebných služeb. Karlovy Vary jsou vzdáleny 18km, což představuje jen 25 minut jízdy autem, a lyžařské sjezdovky v Perninku dokonce pouhých 5km.

Pokud hledáte prostorný a hezký rodinný dům na horách, tento dům je pro Vás ideální volbou. V případě zájmu mne kontaktujte pro další informace a domluvení prohlídky. 

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 2.906 m2

zastavěná plocha domu 148 m2

celková užitná plocha -  342 m2

zastavěná plocha garáže - 82 m2

plocha zahrady - 2.676 m2

------------------------------------

elektřina - 500,-Kč

ostatní platby - 500,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

26.999.000,- Kč

 

Technické informace

Stavba domu, č.p. 44

Založení stavby shodné se stavbou garáže, provedeny značné terénní úpravy, návoz mnoha tun kameniva, odvodnění do jímky před budovou ( stavby jsou v horském terénu 810m/m)

Základy železobetonové, veškeré materiály nové.

 

Místnosti

přízemí

vše s kvalitními obkladačskými pracemi a obklady nebo dlažbou (dřevěné podlahy, kotelna dlažba)

1. patro

2. patro- podkroví

schodiště

 

Stavba garáže,ev.č. 1098 , garážové stání až pro 3 os. vozidla

 

a)vybavení

b) stavba

c) na rozlehlém pozemku vedle garáže je možná další stavba, vodovod, kanalizace, elektřina v místě

 

 

 

 

Videoprohlídka

Průkaz energetické náročnosti nemovitosti

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Video upoutávka

@musilboris #borismusil #karlovyvary #musil #realitnimakler #musilboris #realestate #maklermusil ♬ Beautiful Memories - Lux-Inspira

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF