Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Kraslice, Tylova

Popis nemovitosti

Hledáte levný dům v původním stavu, který byste si mohli upravit přesně podle svých představ a užívat si hezkého bydlení? Tento dům by mohl splňovat vaše představy.

Dům se nachází v okrajové části města Kraslice, v lokalitě rodinných domů.

Jeho velkou výhodou je dostatek prostoru. V přízemí je velká kuchyň, obývací pokoj a ložnice, dále komora a koupelna. V patře je velký pokoj, druhý by šel vytvořit, a dvě menší komory se zkosenou jednou stranou.

Samotnou kapitolou je obrovský sklep (dům je celý podsklepený) a krásná zahrada s ovocnými stromy, keři a květinami. K domu dále náleží jedna garáž, která je z boku domu.

Dům bude vyžadovat kompletní rekonstrukci, ale po ní nabídne krásné bydlení v hezké a klidné lokalitě, s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností v místě. 

Kraslice jsou kousek od hranic s Německem, takže dům je vhodný i pro lidi, kteří by chěli dojíždět za prací, nebo pro lidi, kteří milují hory, protože Kraslice leží na úpatí Krušných hor a mohli by tak využívat blízkost sjezdovek v Bublavě a Stříbrné.

 

Cena:

2.899.000,-Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář