Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Karlovy Vary, Ondříčkova

Popis nemovitosti

Chtěli byste bydlet v centru Karlových Varů a hledáte zajímavé bydlení?

A co byste řekli na rodinný dům, který je opravdu jen malý kousek od centra?

 

Dům se nachází v Ondříčkově ulici, pod Karlovarskou nemocnicí a jen kousek vedle Střední ekonomické školy. Na první pohled vypadá, že dům je hodně veliký, ale jedná se o dvojdomek a na prodej je jen pravá část. Přesto dům nabízí spoustu místa i pro velmi početnou rodinu.

Dům má celkem tři obytná patra a v současné době prochází rekonstrukcí.

V suterénu se nachází byt o dispozici 1+1, koupelna, komora, technická místnost, sklad/sklep, spojovací chodba do garáže a o kousek níž garáž.

Ve zvýšeném přízemí jsou dvě obytné místnosti, koupelna v rekonstrukci, a prádelna.

V patře pak najdete byt 2+1, záchod, komora a schodiště na prostornou půdu.

Pozemek není moc veliký (celkem 243 m2) a většinu tvoří zastavěná plocha a plochy teras a schodů.

 

Velmi zajímavá nemovitost na velmi zajímavém místě.

 

Cena:

7.990.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář