Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Děpoltovice

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Děpoltovicích

Obec Děpoltovice, která je vzdálena pouhých 10 km od Karlových Varů, je oblíbeným místem pro život. Tato malebná obec nabízí klid a pohodu, a přitom je jen 15 minut jízdy od pulzujícího města. Představujeme Vám zde k prodeji rodinný dům, který se nachází na velkém pozemku o rozloze 1510 m2.

Rekonstrukce domu

Na domě byla započata rekonstrukce, která zahrnovala výměnu rozvodů vody a elektřiny, výměnu oken a vstupních dveří a nové vnitřní omítky. Tímto byla položena pevná základna pro další úpravy dle Vašich představ a potřeb.

Dispozice a vybavení

Dům nabízí dispozici 5+kk, což znamená, že má pět obytných místností a kuchyňský kout. Tato dispozice je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají dostatek prostoru pro své koníčky nebo práci z domova.

Zahrada a další prostory

K domu náleží velká zahrada, která je jako stvořená pro odpočinek i zahradničení. Na zahradě se nachází velká dřevěná kůlna, která poskytuje dostatek úložného prostoru pro zahradní nářadí nebo hračky pro děti. Součástí pozemku je také zděný sklep, který může sloužit jako vinárna nebo prostor pro uskladnění zavařenin a dalších potravin.

Život v Děpoltovicích

Život v Děpoltovicích nabízí ideální kombinaci klidu a pohodlí. Obec je dostatečně blízko Karlových Varů, aby bylo možné využívat všechny výhody města, ale zároveň dostatečně daleko, aby bylo možné se vyhnout shonu a hluku. Děpoltovice jsou obec, kde si můžete vychutnat klidné večery na zahradě a kde Vaše děti mohou bezpečně hrát na ulici.

Závěrem

Tento rodinný dům v Děpoltovicích je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti města. S jeho velkým pozemkem a dostatkem prostoru pro rodinný život je to ideální místo pro Váš nový domov.

Neztrácejte čas a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku tohoto domu. Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost ukázat Vám všechny výhody tohoto domu.

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 1.510 m2

zastavěná plocha domu - 81 m2

podlahová plocha - 74 + 33 = 107 m2

zahrada s kůlnou - 1.429 m2

------------------------------------

elektřina - 1.500,-Kč

 

------------------------------------

 

Cena:

4.799.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #musilboris #maklermusil #realitnimakler #musil #musilreality #realestate #karlovyvary #reality #dům ♬ Dreamland - 承利

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF