Pozemek, 1190 m2, Otovice

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji pozemek o rozloze 1190 m2, který se nachází těsně za obcí Otovice u Karlových Varů.

Vstup/vjezd na pozemek je chráněn velkou bránou a celý pozemek je  oplocený starším pletivem v kombinaci s plachtami. Na ploše pozemku stojí dvě kůlny, jedna dřevěná a jedna plechová. Vzhledem k nerovnosti původního pozemku, ho majitel celý vysypal a zhutnil odpadovou stavební sutí.

Dle územního plánu není pozemek určen ke stavbě. Přesná citace ÚP: "Plocha pro veřejné prostranství – veřejnou zeleň a zeleň se specifickým využitím. Plocha je vymezena pro veřejné prostranství. Plocha zeleně se specifickým využitím je v současné době součástí ZPF (Zemědělského půdního fondu), a jeho součástí zůstane i nadále. Specifika plochy spočívá ve veřejném využívání zemědělské plochy trvalého travního porostu."

Úplné znění ÚP: "

1f.23 Plochy veřejných prostranství – veřejná zeleň ZV
Hlavní využití - Tyto plochy jsou určeny pro udržovanou veřejně přístupnou zeleň, jako jsou parky,
sady, zahrady apod. využívané hlavně pro odpočinek a relaxaci.
Přípustné využití - V těchto plochách je přípustné umísťovat:
1. pěší cesty, cyklistické stezky a stezky pro koně
2. jednotlivé dětské herní prvky
3. drobný parkový mobiliář (lavičky, veřejné osvětlení, odpadkové koše apod.)
Podmíněně přípustné využití - V těchto plochách je podmíněně přípustné umísťovat:
1. jednotlivé drobné přízemní stavby (např. altány, pomníky, sochy) do 30m2
zastavěné plochy, související s funkcí těchto ploch.
Nepřípustné využití - v této ploše se nepřipouští umísťovat:
1. ostatní funkce a stavby výše neuvedené

1f.26 Zeleň – se specifickým využitím ZX
Hlavní využití - Tyto plochy jsou prvotně určeny jako plochy pro zemědělské využití. Jejich charakter trvalých travních porostů a jejich
skutečné obhospodařování umožňuje využití kosených luk veřejností ke vhodným rekreačním aktivitám zejména ve spojení s přilehlými vodními plochami.
Přípustné využití - V těchto plochách je dále přípustné umísťovat:
1. okrasnou a přírodní zeleň
Podmíněně přípustné využití - V těchto plochách je podmíněně přípustné umístit:
1. jednotlivé drobné přízemní stavby dočasného charakteru do 30m2
zastavěné plochy, určené pro obslužná zařízení přípustného
funkční využití těchto ploch. Celková výměra všech staveb dle tohoto bodu nesmí přesáhnout 30m2 na každých 5000m2 plochy.
Nepřípustné využití - v této ploše se nepřipouští umísťovat:
1. ostatní funkce a stavby výše neuvedené

 

Pozemek by se, po určité úpravě, dal využívat jako zahrada nebo podobné místo k odpočinku.

 

cena:

599.000,-Kč

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám pozemek a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář