Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Nájemní dům, Karlovy Vary, V.Huga

Popis nemovitosti

Skvělá lokalita horních Drahovic, velmi dobrý stav, pět bytů, nebytové prostory, garáž a velká zahrada. To jsou hlavní bonusy nájemního domu, který je nově v mé nabídce.

Dům pochází z roku 1932 a v roce 2007 prošel výraznou rekonstrukcí. Nachází se v klidné lokalitě, mezi podobnými domy a stojí na pozemku o 587 m2. Zastavěná plocha je 125 m2, zbytek tvoří předzahrádka, příjezdové cesty, zahrada, garáž pro jedno auto a zahradní chatka s posezením.

V domě je celkem 5 bytů: 

1NP: byt 3+1 - 82,39 m2 - 9.000,-Kč/měsíc (12.000,-) (fotky+video)

2NP: 2+1 - 63,29 m2 - 8.500,-Kč/měsíc (10.000,-)

2NP: 1+kk - 21,78 m2 - 3.000,-Kč/měsíc (5.000,-)

3NP: 2+kk - 41,08 m2 - 6.000,-Kč/měsíc (8.000,-)

3NP: 1+1 - 41,32 m2 - 5.000,-Kč/měsíc (7.000,-)

dále

1PP: nebytové prostory - 77,52 m2 - nepronajato (10.000,-) (fotky+video)

 

Všechny byty jsou pronajaté, na roční nájemní smlouvu, která končí na konci kalendářního roku. Energie jsou psány na nájemníky. Pouze v prvním bytě je plynový kotel, v ostatních jsou wafky, a ve všech je elektrický bojler.

Skvělá investiční příležitost, možnost bydlení i početné rodiny, sídlo firmy. To vše jsou možnosti, k čemu se dá tento zajímavý dům využít.

 

Cena:

12.900.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Zaujala vás nemovitost a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář