Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Hospoda s kuželnou, Oloví, Pplk.Sochora

Popis nemovitosti

Čas od času narazí člověk na velmi zajímavou nemovitost. A přesně to se mi stalo i teď.

Hospoda s kuželnou, biliárem a posilovnou.

Koho to zaujalo, ať čte dál.

Nemovitost se nachází v městečku Oloví, které je kousek od Kraslic (9 km/10 minut) a stejně tak od Sokolova.

Budova stojí na velikém pozemku (3209 m2) a její zastavěná plocha je 453 m2.

Vpravo od vstupní chodby jsou toalety, a za nimi kuchyňka a sklad. Vlevo je bar s výčepem a se stoly, dále pak místnost s biliárem, dvoudráhová funkční kuželna, za ní pak místnost se stavěcím zařízením kuželny, a ještě za ní posilovna se stroji a činkami.

Před budovou je zastřešené venkovní sezení. 

Na části pozemku je postavená chata, kterou má pronajatou nájemník (záleží na další domluvě).

Skvělá investiční příležitost a možnost převzetí podnikání.

 

Cena:

1.999.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Zaujala vás hospoda nebo kuželna a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář