Rodinný dům, Velichov
Hledáte klidné a pohodlné bydlení v krásném prostředí Karlovarského kraje? Máme pro vás jedinečnou nabídku rodinného domu ve Velichově, malebné obci vzdálené pouhých 15 km od Karlových Varů, podél řeky Ohře.
Tento rodinný dům stojí na samostatném vlastním pozemku. K domu vede příjezdová cesta, která zajišťuje pohodlný přístup. K dispozici je také zahrada s příjemným zahradním posezením, ideální pro rodinné chvíle a relaxaci.
Přízemí domu je především technické. V levé části se nachází vstupní chodba, schodiště a velký sklep s klenbovým stropem, který nabízí dostatek úložného prostoru. Pravá část přízemí zahrnuje prostornou garáž s dílnou, ideální pro kutily a automobilové nadšence. V zadní části se nachází bývalá uhelna a dvě malé technické místnosti.
V patře se nachází prostorný byt o dispozici 3+1, který zahrnuje:
Dále je zde vstup na prostornou půdu, kterou lze upravit na další obytné místnosti, což poskytuje možnost rozšíření obytného prostoru dle vašich potřeb.
V domě je nainstalovaný plynový kotel, ale je zde také možnost osadit kotel na tuhá paliva, což vám dává flexibilitu v volbě vytápění. Dům nabízí dostatek místa i pro početnou rodinu a je ideální pro ty, kteří hledají hezké a klidné bydlení.
Velichov je menší obec s přátelskou atmosférou a krásnou přírodou v okolí. Blízkost Karlových Varů zajišťuje snadný přístup k veškeré občanské vybavenosti, kulturním akcím a pracovním příležitostem. Řeka Ohře nabízí možnosti pro vodní sporty a rekreaci.
------------------------------------
celková plocha - 506 m2
zastavěná plocha - 130 m2
užitná plocha - 83+98,3=181,3 m2
zahrada - 376 m2
------------------------------------
elektřina - 2.000,-Kč
plyn - 3.000,-Kč
ostatní platby - 120,-Kč
celkem - 5.120,-Kč
------------------------------------
Cena:
3.999.000,- Kč
@musilboris #karlovyvary #musil #borismusil #realestate #reality #prodejdomu #velichov ♬ 史诗振奋大气 - 满世昌
Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?
Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

Narodil jsem se v Karlových Varech a celý život jsem s tímto krajem pevně spojený. Tady jsem vyrostl, postavili jsme si zde domov, vychovali děti a dnes tady trávíme čas i s našimi vnučkami. Karlovy Vary a jejich okolí dobře znám, mám to tady rád a právě proto mě těší pomáhat lidem s prodejem a hledáním domova právě v regionu, který je mi blízký.
Než jsem vstoupil do světa realit, působil jsem v několika obchodních společnostech. Ať už jsem dělal jakoukoliv práci, vždy pro mě byla důležitá slušnost, férové jednání a profesionální přístup ke klientům. Věřím totiž, že lidé si nakonec nejvíce pamatují to, jak se vedle vás cítili.
Realitám se naplno věnuji od roku 2017. Začátky nebyly jednoduché, ale právě díky osobnímu přístupu, poctivé práci a důrazu na kvalitu se mi postupně podařilo vybudovat jméno, díky kterému mě dnes klienti často oslovují na základě doporučení nebo referencí. A toho si opravdu vážím.
Práce realitního makléře mě baví dodnes stejně jako na začátku — možná ještě víc. Každá nemovitost je jiná a za každým prodejem se skrývá lidský příběh. Někdy radostný, někdy složitý, ale vždy důležitý. I proto se nesnažím být jen „člověkem, který prodá byt“. Chci být partnerem, na kterého se klient může spolehnout a který ho celým procesem bezpečně provede.