Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Útvina

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte u naší jedinečné nabídky, která může být právě tím, co hledáte. Představujeme Vám rodinný dům o zastavěné ploše 136m2, který se nachází v klidné obci Útvina, jen 35 km od Karlových Varů. Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodové bydlení mimo rušné město.

Dům je v původním stavu a bude vyžadovat kompletní rekonstrukci. Ale nebojte se, je to příležitost přizpůsobit si dům přesně podle Vašich představ a potřeb. Současná dispozice domu nabízí příjemné bydlení i pro početnou rodinu. V přízemí najdete vstupní chodbu, schodiště vedoucí do sklepa a do patra, tři samostatné místnosti a bývalou maštal, kterou je možné upravit na další dvě místnosti, v patře pak další dvě opravdu velké místnosti, a pod domem veliký sklep. Tento dům nabízí dostatek prostoru pro každého člena Vaší rodiny.

Na pozemku s celkovou plochou 552m2 se kromě domu nachází ještě veliká stodola. Tato stodola může sloužit jako garáž pro Vaše auto, dílna pro Vaše koníčky, místo pro letní posezení s rodinou a přáteli, nebo dokonce jako samostatné bydlení pro člena rodiny. Možností je mnoho a vše záleží jen na Vaší kreativitě a představách.

K domu je přivedena elektřina, voda a kanalizace, ale vše je momentálně odpojeno. 

Obec Útvina je klidné a příjemné místo k bydlení. Najdete zde obchod pro Vaše každodenní nákupy, školu pro Vaše děti, obecní úřad, fotbalové hřiště a kuželky. Tento dům může být tím pravým místem, kde budete chtít založit svůj domov.

Pokud máte zájem a chcete zjistit více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli najít Váš vysněný domov.

 

------------------------------------

celková plocha - 552 m2

zastavěná plocha domu - 136 m2

zastavěná plocha stodoly - 103 m2

zahrada - 313 m2

------------------------------------

elektřina - 0,-Kč odpojena

voda - 0,-Kč odpojena

celkem - 0,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

999.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #musilboris #maklermusil #realitnimakler #musil #musilreality #realestate #dum ♬ Run Away - Ian Storm & Ron van den Beuken & Menno

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF