Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům, Jáchymov, náměstí Republiky

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Mám pro vás skvělou nabídku! Prodávám velký dům, který se nachází v centru města Jáchymov, na náměstí Republiky. Dům byl provozován jako noční podnik a nabízí mnoho možností využití.

Přízemí

V přízemí se nachází technické zázemí domu. Je zde vstup do domu, kotelna s kotlem na tuhá paliva, uhelna, garáž, dílna a vstup do sklepa. Přízemí je v původním stavu a bude vyžadovat stavební úpravy, ale potom může sloužit jako skladovací prostor, kanceláře nebo samostatný byt.

Patro

V patře se nachází především prostorná společenská místnost s barem, dále pak pokoj pro majitele, kuchyň a toalety. Tento prostor je ideální pro pořádání různých akcí, jako jsou oslavy, firemní večírky nebo setkání rodiny a přátel. V patře je také vstup na zahradu, kde může být příjemné posezení nebo záhony se zeleninou a květinami.

Druhé patro

V druhém patře se nachází tři samostatné pokoje, místnost pro úklid, toalety a vstup na prostornou půdu.

 

Tento dům nabízí mnoho možností využití a je ideální jak pro podnikání (bar, ubytování, pronájmy,...), tak pro soukromé využití (rodinný dům, chata, ...). 

Jáchymov nabízí, díky blízkým Krušným horám, spoustu sportovního vyžití. V létě jsou zde nádherné projížďky na kole a horské tůry, v zimě pak mnoho možností pro lyžování. Nejbližší lyžařská sjezdovka je vzdušnou čarou 600m od domu (Náprava-Nové Město). Další je u lanovky na Klínovec, dále pak na Božím Daru, Klínovci nebo Plešivci. 

Dům je ideální pro milovníky hor, kteří chtějí mít příjemné zázemí a komfort ubytování. Co může být hezčího, než s rodinou nebo přáteli vyrazit do hor a užívat si zážitků a setkání. 

 

------------------------------------

celková plocha pozemku - 459 m2

zastavěná plocha - 188 m2

zahrada - 271 m2

------------------------------------

elektřina - 4.050,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

3.990.000,- Kč

sníženo na

3.490.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #makler #mmreality #reality #realestateagent #musilreality #maklermusil #musilboris #musil #realestate #jachymov ♬ Love Of My Life - Metrow Ar

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF