Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům, Háj u Jindřichovic

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vstupte do idylického světa klidu a přírodní krásy v srdci malebné vesnice Háj u Jindřichovic. S radostí vám představuji rodinný dům, který nabízí nejen útulné bydlení, ale také unikátní možnost spojit se s okolní přírodou.

Dům se nachází na okraji vesnice Háj u Jindřichovic, tvořící malebný kousek ráje mezi lesy, jen krátkou vzdálenost od obce Jindřichovice. Aktuálně prochází rekonstrukcí, což zahrnuje instalaci nových elektrických kabelů pro moderní a bezpečné elektrické rozvody.

Přízemí domu vás přivítá velkým obývacím pokojem spojeným s menší kuchyní, což vytváří útulné centrum domova. Zde také naleznete malou koupelnu s vanou a bývalou maštal, která nyní slouží jako sklad a technická místnost. Tato původní maštal přidává domu neopakovatelný rustikální ráz.

Ve vyšším patře domu najdete dvě velké místnosti, z nichž jedna je přepažena lehkou příčkou, což vám umožňuje flexibilitu přizpůsobit prostor podle vašich potřeb. Nahoře pak najdete ještě velikou půdu, která nabízí možnost dalšího rozšíření obytné plochy.

Venku vás okouzlí hezké venkovní posezení na zahradě, které je ideálním místem pro relaxaci a užívání si klidu tohoto prostředí. K domu patří parcely o celkové ploše 400m2, a navíc, dalších 468m2 je dlouhodobě pronajato od obce. Pro ty, kteří touží po ještě více prostoru, je možnost přikoupit dalších 2000m2, které sousedí s domem, poskytujíc vám ještě více možností pro zahradní radovánky či jiné aktivity.

Toto místo je pro ty, kteří touží po naprostém klidu, čerstvém vzduchu a spojení s přírodou. S krásným výhledem a malebným okolím je tento dům ideální pro rekreační bydlení či dokonce jako trvalé bydlení pro ty, kteří hledají harmonii mezi moderním pohodlím a klidem venkovského života. Přijďte se osobně přesvědčit o kouzlu tohoto místa a možnostech, které vám může nabídnout.

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realestate #borismusil #musil #reality #karlovyvary #prodejdomu ♬ Spring Is Coming - Austin Farwell

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF