Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Domy Otovice - Janáček - Zdena

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Vítejte ve vašem novém domově - rodinný dům v Otovicích!

Novostavba domu s energetickým přístupem do budoucnosti

Jestli hledáte nový domov pro svou rodinu nebo investiční příležitost, máme pro vás skvělou nabídku! Představujeme vám nízkoenergetický patrový rodinný dům s dispozicí 5+kk o podlahové ploše 119 m2, který momentálně prochází stavební fází a jeho dokončení je plánováno na jaro 2024. Tato nemovitost se nachází v Otovicích u Karlových Varů a slibuje nejen komfortní bydlení, ale také energeticky úsporný provoz.

Praktická dispozice pro moderní život

Přízemí domu je koncipováno jako otevřený prostor spojující obývací pokoj, kuchyni a jídelnu s přímým vstupem na terasu. K tomu přidáváme pracovnu, technickou místnost a samozřejmě toaletu pro maximální pohodlí. V patře naleznete ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, 2 dětské pokoje a koupelnu s vanou a toaletou. Každý koutek domu byl promyšlen tak, aby odpovídal moderním nárokům na pohodlí a soukromí.

Ekologicky udržitelný dům pro život v souladu s přírodou

Tepelné čerpadlo zajišťuje efektivní vytápění domu, zatímco rekuperace a příprava na fotovoltaiku jsou klíčovými prvky, které dávají tomuto domu ekologický nádech. Dům disponuje dvěma parkovacími stáními, skladovacími kójemi, samostatnou nádrží na dešťovou vodu a vlastní zahradou o rozloze 192 m2. Navíc, existuje možnost připojení domu na plynovou přípojku, což rozšiřuje možnosti vytápění a spotřeby energie.

Ideální dostupnost a spojení

Otovice jsou bývalá součást Karlových Varů, takže je zde stále velmi dobrá dostupnost, včetně pravidelné linky městské hromadné dopravy. Obec je v podhůří Krušných hor, takže jejich blízkost je dalším bonusem. Pro milovníky lyžování jsou tak v dosahu lyžařská centra na Klínovci, Božím Daru, Plešivci, či Perninku.

Vytvořte svůj domov v srdci přírody a luxusu

Nabízíme vám nejen dům, ale také možnost vytvořit si svůj vlastní domov nebo luxusní objekt pro vaši rekreaci. Nechte svou kreativitu hrát a užijte si vytváření prostoru, který bude přesně odrazem vašich představ o dokonalém bydlení. Tato novostavba v Otovicích není jen investicí do nemovitosti, ale do kvality života pro vaši rodinu. Tento rodinný dům je součástí exkluzivní nabídky dalších 5 domů ve výstavbě.

Nechte nás vám pomoci zrealizovat vaše bydlení snů!

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací či prohlídku. Tato jedinečná příležitost čeká právě na vás. Vaše nové bydlení v Otovicích začíná právě teď! ??

 

Video upoutávka

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF