Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Radošov

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Prodej chaty v Radošově

Vítejte v obci Radošov, v obci jen kousek od známé obce Kyselka, kde se stáčí slavná minerální voda Mattoni. Na tomto krásném místě, mezi řekou a lesem, se nachází chata, která nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Chata stojí v zadní části mírně svažitého pozemku. V přední části je okrasná zahrada, na kterou je možný vjezd a parkování auta.

K chata vede několik schodů. V předsíni se nachází WC s chemickým záchodem. Hlavní obývací místnost je prostorná a disponuje schodištěm do patra a průchodem do menší kuchyňky. K dispozici je také malý sprchový kout. V patře se nachází prostor pro spaní a menší balkon. Chata je částečně podsklepená a je zde umístěno čerpadlo na vodu.

Z předsíně je možný průchod na prostornou terasu s příjemným posezením, kde si můžete užít venkovního prostředí. Chata byla postavena v roce 1984 a je do ní zavedena voda z vlastní studny a elektřina. Odpad z koupelny a kuchyně je řešen trativodem.

Za chatou se nachází prostorná kůlna, která poskytuje dostatek místa pro uložení věcí. K dispozici je také kadibudka. Pokud chcete, můžete využít možnost průchodu zadní brankou do lesa.

Tato chata nabízí ideální útočiště pro ty, kteří si chtějí užít klidného prostředí v přírodě. Nechte se okouzlit krásou Radošova a přijďte si prohlédnout tuto útulnou chatu.

 

------------------------------------

celková plocha - 640 m2

zastavěná plocha - 33 m2

zahrada - 607 m2

------------------------------------

elektřina - 330,-Kč

ostatní platby - 46,-Kč

celkem - 376,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

1.580.000,- Kč

snížení ceny na 

1.540.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realitnimakler #musilboris #karlovyvary #maklermusil #musilreality #realestate #reality ♬ Happy Vibes - Lil Nig

Kontakt

Líbí se Vám chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF