Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Ostrov, Klášterní

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vítejte v krásném a klidném místě v Ostrově u Karlových Varů, na Klášterní ulici, kousek od zámeckého parku, kde se nachází zahrada, nabízející vám ideální místo pro relaxaci a rekreaci. 

Zahrada se rozkládá na konci uličky, vstup na ní je vjezdovou bránou, kterou můžete vjet až na zahradu. S celkovou plochou 450 m2 poskytuje dostatek prostoru pro vaše venkovní aktivity a zážitky.

Na pozemku stojí zděná chatka, která vám nabízí útulný prostor pro relaxaci. V chatce se nachází vstupní předsíňka, a jedna obytná místnost, která je vybavena nábytkem. Díky elektřině je zde zajištěn veškerý komfort. Za chatičkou pak stojí dřevěná kadibudka.

Na zahradě je kopaná studna, která slouží nejen k zalévání, ale také jako zásobárna vody pro případný bazén. Dále zde naleznete ovocné stromy a keře, které vám budou poskytovat čerstvé plody přímo z vaší zahrady.

Pro nejmenší členy rodiny je na zahradě připraven dětský domeček se skluzavkou a trampolína, což zajišťuje hodiny zábavy a radosti pro vaše děti. 

Díky své výborné dostupnosti je tato zahrada ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Pikniky na zahradě a hrátky s dětmi zaručují nezapomenutelné rodinné okamžiky plné radosti a šťastných vzpomínek.

Nenechte si tuto jedinečnou nabídku ujít a přijďte si prohlédnout tuto krásnou zahradu v Ostrově. Jsme připraveni vám pomoci najít váš vlastní kousek ráje, kde si budete moci užívat klid a krásy přírody.

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

Facebook

 

 

&a

Kontakt

Líbí se Vám zahrada a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF