Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata, Nové Město u Jáchymova

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Malá, ale útulná chata na horách s velkým pozemkem, to je nemovitost, kterou vám chci dnes představit.

Chata stojí v Nové Městě, které je částí města Jáchymov, na pozemku o celkové ploše 1145 m2. Pozemek je v územním plánu obce určen k zastavění rekreačními objety. 

Chata má zastavěnou plochu 29 m2, má vyzděné základy a zbytek stavby je dřevěný. Postavila se v roce 1985 a vše je v původním stavu.

V přízemí najdete vstupní předsíň, záchod, obývací pokoj, kuchyňku a menší sprchový kout. V patře, do kterého se dostanete po mlynářských schodech, je prostorná ložnice.

Do chaty je zavedena elektřina a voda, kanalizace je řešena jímkou. Pro topení tu jsou kamna na tuhá paliva a elektrické přímotopy.

Místo je ideální pro toho, kdo miluje hory. V zimě je zde dostatek sněhu (v okolí najdete několik lyžařských sjezdovek a spoustu běžeckých tratí), po zbytek roku vás okouzlí nádherná příroda s možností krásných procházek nebo projížděk na kole. 

 

Cena:

1.999.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realitak #karlovyvary #maklermusil #borismusil #realitnimakler #musilreality #realitakroku2021 #krusnehory #hory #chata ♬ Epic Music(863502) - Draganov89

Kontakt

Zaujala vás chata a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF