Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chalupa, Suchá u Nejdku

Popis nemovitosti

Hned, jak jsem dorazil na schůzku s klientem, jsem věděl, že mne čeká něco vyjímečného. 

Krásná chalupa (zastavěná plocha 119 m2) v Suché u Nejdku, umístěná v kouzelné zahradě, plné okrasných dřevin a stromů (1174 m2).

Samotný dům má tři obytná patra. V prvním je vstupní předsíň se vstupem do koupelny, na toaletu a do obývacího pokoje, propojeného s kuchyní. Dále je zde průchod do garáže s kotelnou a technickou místností. 

Ve druhém patře je obrovský obývací pokoj, dvě ložnice a průchod na velikou terasu.

Ve třetím jsou další dva pokoje a šatna.

Do domu je zavedena elektřina, voda je přivedena z vlastní studny a domácí vodárnou rozvedena po domě, kanalizace je řešena septikem, topení kamny na tuhá paliva a s rozvodem teplého vzduchu, a elektrickými přímotopy.

Vedle domu je velký zděný sklípek, který je možný využít pro skladování nebo pro posezení.

Chalupa je ve velmi solidním stavu a nabízí obrovský prostor i pro početnou rodinu.

V okolí se nachází pastviny koní a krav, kravín, dále pak louky a lesy. 

Nádherné místo pro chvíle odpočinku, ale i pro bydlení.

 

Cena: 

3.999.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám chalupa a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář