Bytový dům, Andělská Hora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji bytový dům, který se nachází na okraji obce Andělská Hora, přibližně 10km od centra Karlových Varů směrem na Prahu.

Dům stojí mimo hlavní část obce a v okolí se nachází pouze pár rodinných domů a jeden podobný bytový dům. Příjezdová cesta slouží pouze pro místní obyvatele, takže je zde minimální provoz. 

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí: vchodové dveře, chodba, zateplení a fasáda (kromě zadní strany domu), půdní vestavba, stoupačky a elektrické rozvody v bytech, nové koupelny a záchody, nová okna.

V domě je celkem 6 klasických bytů. Ve zvýšeném přízemí, v prvním patře a v podkroví se vždy nachází jeden byt o dispozici 3+1 a jeden byt 2+1. Byty v podkroví jsou "novostavby", v ostatních bytech jsou nové koupelny a záchody, ostatní prostory prošly jen částečnou rekonstrukcí. Rekonstrukcí suterénu ještě vznikl jeden byt 1+1, který může sloužit např. pro správce. Po prodeji mohou (nemusí) být volné dva byty (3+1 v podkroví a 2+1 v prvním patře, viz. videoprohlídka), dva byty mají nájemní smlouvu s dvou měsíční výpovědní lhůtou, ostatní byty mají nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Pokud bude zájem, mohou zůstat všechny byty obsazené současnými nájemníky. Zájemci o koupi jsem schopen doložit současný a budoucí možný příjem z nájmů.

Celý dům využívá vodu z vlastní studny. Kotelna na tuhá paliva, umístěná v suterénu domu, dům vytápí a ohřívá vodu pro všechny byty.

K domu náleží několik pozemků: vlevo vedle domu, zahrada za domem, část vpravo vedle domu (celkem 773 m2) a samostatná zahrada (442 m2), vzdálená od domu cca 50m, která má příjezdovou cestu a dá se využít pro stavbu. Dále k domu náleží poloviční podíl na dvou menších parcelách před domem (na jedné je čistírna odpadních vod) a na jedné parcele za hlavní silnicí (celkem 520 m2). 

Jedná se o zcela vyjímečnou investici, s možností krásného vlastního bydlení, velmi příznivou pořizovací cenou a skvělou návratností. 

 

cena:

7.990.000,- Kč

  

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář