Bytový dům, Andělská Hora

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji bytový dům, který se nachází na okraji obce Andělská Hora, přibližně 10km od centra Karlových Varů směrem na Prahu.

Dům stojí mimo hlavní část obce a v okolí se nachází pouze pár rodinných domů a jeden podobný bytový dům. Příjezdová cesta slouží pouze pro místní obyvatele, takže je zde minimální provoz. 

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí: vchodové dveře, chodba, zateplení a fasáda (kromě zadní strany domu), půdní vestavba, elektrické rozvody v bytech, nové koupelny a záchody, nová okna.

V domě je celkem 6 bytů. Ve zvýšeném přízemí, v prvním patře a v podkroví se vždy nachází jeden byt o dispozici 3+1 a jeden byt 2+1. Byty v podkroví jsou "novostavby", v ostatních bytech jsou nové koupelny a záchody, ostatní prostory prošly jen částečnou rekonstrukcí. Rekonstrukcí suterénu ještě vznikl jeden byt 1+1, který může sloužit např. pro správce. Po prodeji budou volné dva byty (3+1 v podkroví a 2+1 v prvním patře, viz. videoprohlídka), dva byty mají nájemní smlouvu s dvou měsíční výpovědní lhůtou, ostatní byty mají nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Současný měsíční příjem z nájmů všech bytů několikrát přesáhne měsíční platbu za hypotéku.

Celý dům využívá vodu z vlastní studny. Kotelna na tuhá paliva, umístěná v suterénu domu, dům vytápí a ohřívá vodu pro všechny byty.

K domu náleží několik pozemků: vlevo vedle domu, zahrada za domem, část vpravo vedle domu (celkem 773 m2) a samostatná zahrada (442 m2), vzdálená od domu cca 50m, která má příjezdovou cestu a dá se na ní stavět. Dále k domu náleží poloviční podíl na dvou menších parcelách před domem (na jedné je čistírna odpadních vod) a na jedné parcele za hlavní silnicí (celkem 520 m2). 

Jedná se o zcela vyjímečnou investici, s možností krásného vlastního bydlení, velmi příznivou pořizovací cenou a skvělou návratností. 

 

cena:

8.300.000,- Kč

  

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám dům a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář