Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1, Karlovy Vary, Stará Kysibelská

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

S radostí vám představuji novinku v podobě bytu 4+1, který se nachází ve 3. patře udržovaného panelového domu na ulici Stará Kysibelská, v oblíbené části Karlových Varů v Drahovicích.

Tento byt nabízí nejen pohodlí moderního bydlení, ale také zajímavý výhled na rozlehlou část Karlových Varů, což vám každý den přinese kus klidu a přírodní krásy. Dům disponuje moderním výtahem, který vede až do třetího patra, a tím zajišťuje bezproblémový přístup do vašeho nového domova.

Co se týče interiéru, tento byt prošel kompletní rekonstrukcí, čímž získal moderní vzhled. Velká kuchyň s novou kuchyňskou linkou poskytuje dostatek prostoru pro vaše kulinářské dovednosti a společné rodinné večeře. Moderní koupelna s prostorným sprchovým koutem, umyvadlem a elegantním vybavením, nabízí relaxaci a komfort.

Při prohlídce bytu si všimnete praktického dětského pokoje a pracovny, což znamená, že tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří hledají prostor pro své pracovní aktivity. Velký obývací pokoj tvoří centrální prostor, kde můžete sdílet společné okamžiky s rodinou a přáteli.

Ložnice s prostornou lodžií představuje ideální místo pro relaxaci a klidný spánek. Ať už se probudíte ke krásnému slunečnímu východu nebo si užijete večerní klid na lodži, tento byt nabízí skvělé možnosti relaxace.

Tento byt na Staré Kysibelské je skvělou investicí do komfortního a moderního života v Karlových Varech. Neztrácejte čas a přijďte si tento domov prohlédnout osobně. Jsme připraveni vám ukázat, jak může bydlení ve městě být pohodlné a příjemné.

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #realestate #borismusil #musil #reality #prodejbytu #karlovyvary ♬ Wonderful Day - Satria Petir

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF