Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Rotava, Sídliště

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

 

K prodeji byt 3+1 v Rotavě, Sídliště

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají útulný domov, nebo pro investory hledající lukrativní příležitost. Byt se nachází v posledním, 6. patře panelového domu s výtahem, což zaručuje klid a nádherný výhled na okolí.

Interiér

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, během které byly vyměněny všechny dveře a byla instalována nová kuchyňská linka. Koupelna je vyzděná a dodává bytu jedinečný charakter. Byt je rozdělen na tři menší pokoje, které jsou ideální pro rodinu nebo jako pracovny pro domácí kancelář. Prostorná předsíň poskytuje dostatek místa pro úložné prostory.

Lokalita

Byt se nachází v centru města Rotavy na Sídlišti, kde je dostatek zeleně a prostoru pro volnočasové aktivity. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, školy, lékaři a další služby. Díky dobré dopravní dostupnosti je možné se snadno dostat do okolních měst a obcí.

Investiční příležitost

Tento byt je také skvělou investiční příležitostí. Díky své lokalitě a modernímu vybavení je velmi atraktivní pro nájemníky. Ať už hledáte byt pro sebe, nebo chcete investovat do nemovitostí, tento byt je ideální volbou.

Závěr

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si byt, který vám poskytne komfort a zároveň slouží jako skvělá investice. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu!

-----------------------------------

celková plocha - 56,39m2

podlahová plocha -  54,89m2

sklep - 1,5m2

------------------------------------

elektřina - 0,-Kč (elektroměr odpojený)

fond oprav - 1.409,-Kč

ostatní platby - 2.191,-Kč

celkem - 3.600,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

699.000,-Kč

prodáno za 

649.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Půdorys

3d_floor_plan_kopie

Video upoutávka

@rohanpetr #petrrohan #rotava #Rotava ♬ původní zvuk - Rohan Petr

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF