Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Planá, Fučíkova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Prodej bytu 3+1 v Plané, ulice Fučíkova

Vítáme Vás u této skvělé nemovitosti, která se může stát Vaším novým domovem nebo investicí s vysokým zhodnocením. Byt se nachází v klidné a příjemné lokalitě Plané, v ulici Fučíkova.

Detaily bytu

Byt má dispozici 3+1 a nachází se v posledním, třetím patře bytového domu bez výtahu. Byt je prostorný, velmi zajímavě dispozičně řešený a nabízí dostatek místa pro komfortní bydlení.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která zahrnovala výměnu všech rozvodů, nové omítky, podlahy, dveře i okna. V bytě je nová kuchyňská linka. Koupelna je vyzděná a vybavená novými sanitárními prvky.

Prostory bytu

Byt se skládá z prostorné předsíně, ze které je vstup do koupelny, záchodu a dvou pokojů. Pokoje jsou světlé a prostorné. Díky velkým oknům je zde dostatek denního světla.

Ideální byt pro startování nebo investici

Tento byt je ideální pro mladé rodiny nebo páry, které hledají svůj první byt. Díky své dispozici a lokalitě je také skvělou investicí s vysokým zhodnocením.

Neztrácejte čas a přijďte se na tento byt podívat. Těšíme se na Vaši návštěvu!

-----------------------------------

celková plocha - 57m2

podlahová plocha -  56m2

sklep - 1m2

------------------------------------

elektřina - 1.220,-Kč

plyn - 180,-Kč

fond oprav - 1.709,-Kč

ostatní platby - 3.472,-Kč

celkem - 6.581,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.499.000,- Kč

 

 

 

Videoprohlídka

Půdorys

2d_floor_plan_kopie 3d_floor_plan_kopie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF