Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Karlovy Vary, Dvořákova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Exkluzivní nabídka: Byt 3+1, Karlovy Vary, Dvořákova

Představujeme Vám tento krásný byt o dispozici 3+1, který prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se v oblíbené lokalitě Karlovy Vary - Staré Roli, na ulici Dvořákova. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné a přesto dobře dostupné oblasti.

Interiér a vybavení

Byt se nachází v 5. patře a je orientován na západ, což zaručuje dostatek slunečního světla během odpoledních hodin. Interiér bytu je moderní a elegantní, s novými dveřmi, podlahami a svítidly.

Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči od renomovaného výrobce MORA. K dispozici je lednice, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, sporák, digestoř a mrazák.

Koupelna je také zcela nová, s moderním designem a vysoce kvalitním vybavením.

Exteriér a okolí

Jedním z hlavních lákadel tohoto bytu je velký balkon, který je přístupný z dvou místností. Zde můžete vychutnávat klidné chvíle s knihou nebo třeba s sklenkou vína, zatímco se díváte na západ slunce.

Byt se nachází v hezké a klidné lokalitě, s dobrou dostupností do centra města. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, školy, zdravotnická zařízení a další.

Závěr

Pokud hledáte moderní, komfortní a dobře situovaný byt v Karlových Varech, tento byt 3+1 na Dvořákově ulici by mohl být právě pro Vás. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku.

 

------------------------------------

celková plocha - 66,68 m2

podlahová plocha - 55,9 m2

lodžie - 6,6 m2

sklep - 2 m2

------------------------------------

elektřina - 700,-Kč

ostatní platby - 2.166,-Kč

fond oprav - 1.334,-Kč

celkem - 4.200,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

3.199.000,- Kč

prodáno za

2.999.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #realestate #musilreality #musil #realitnimakler #maklermusil #musilboris #prodejbytu ♬ Adventurer - Lux-Inspira

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF