Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, Chodov, ČSA

 

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Byt 3+1, Chodov, ČSA

Byt 3+1, Chodov, ČSA

Představujeme Vám tento zajímavý byt o dispozici 3+1, který se nachází ve druhém patře udržovaného panelového domu. Dům je vybaven novým výtahem, což zajišťuje pohodlný přístup k bytu.

Interiér

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala vyzdění koupelny a instalaci sprchového koutu. Kuchyň je vybavena novější kuchyňskou linkou, která nabízí dostatek prostoru pro vaření a skladování. Dlažba v předsíni a kuchyni dodává bytu moderní vzhled.

Plovoucí podlaha ve dvou pokojích poskytuje pohodlí a snadnou údržbu. Ve třetím pokoji jsou zachovány staré parkety, které dodávají bytu charakter a historický nádech. Dva pokoje jsou orientovány na jihozápad, což zajišťuje dostatek slunečního světla během dne. Jeden pokoj a kuchyň jsou orientovány na severovýchod, což nabízí klid a chladnější prostředí během horkých letních dnů.

Exteriér

U největšího pokoje je prostorná lodžie, která nabízí krásný výhled a místo pro odpočinek. Dům je obklopen zelení a nachází se v klidné lokalitě.

Lokalita

Byt se nachází v oblíbené lokalitě Chodov, v ulici ČSA. V blízkosti se nachází základní škola, obchodní centrum a pošta. Tato lokalita nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu pěší chůze.

Neztrácejte čas a přijďte si prohlédnout tento útulný byt. Těšíme se na Vás!

 

------------------------------------

celková plocha - 72,30 m2

podlahová plocha - 67,90 m2

lodžie - 3,00 m2

sklep - 1,40 m2

------------------------------------

elektřina - 1.500,-Kč

plyn - 83,-Kč

fond oprav - 2.313,-Kč

ostatní platby - 1.640,-Kč

celkem - 5.536,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

1.490.000,- Kč

prodáno za 

1.400.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #musil #reality #realestate #musilreality #maklermusil #karlovyvary #musilboris ♬ Feelings - Jurrivh

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF