Byt 3+1, Březová, Hamerská

Celková plocha 66 m2 = 60 m2 byt + lodžie 4 m2 + sklep 2 m2

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 3 + 1, který se nachází v prvním patře čtyřpatrového panelového domu, v obci Březová u Karlových Varů.

Byt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí, při které se změnila dispozice z 2+1 na 3+1, vznikla zděná koupelna s rohovou vanou, kuchyňská linka, nové rozvody elektrické energie, plastová okna, omítky, podlahy a jsou sníženy stropy, které jsou osazené podhledovými světly.  

Součástí prodeje je sklep a lodžie s velmi příjemným výhledem na lázeňské lesy.

Pro topení a teplou vodu se využívá plynová kotelna, která je součástí budovy.

Dům je udržovaný a čistý. Nachází se zde výtah a společenská místnost. Vedle domu je altán, kde se dá za krásného počasí posedět. K domu náleží čtyři parkovací místa.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost: základní škola, mateřská škola, potraviny a u domu je zastávka autobusu. Přilehlé lázeňské lesy se dají využít ke krásným procházkám nebo vyjížďkám na kole. Nedaleko se nachází tenisové kurty a golfová hřiště.

 

cena:

1.740.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář