Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, Foersterova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Vstupte do světa elegance a pohodlí v srdci Karlových Varů! Mám pro vás jedinečnou nabídku - krásný byt o dispozici 2+1, který byl proměněn na 3+1, situovaný pouhý kousek od centra města, v části Čertův ostrov, v klidné ulici Foersterova.

Tento byt se nachází ve 5. patře bez výtahu, ale jakmile vkročíte do jeho prostor, oceníte každý schod, který vás přivede do vašeho nového domova. Po kompletní rekonstrukci (2010) je tento byt připraven na okamžité nastěhování a nabízí moderní a stylové bydlení.

Veliká kuchyň s jídelním koutem je centrem domova, kde se můžete těšit na společné večeře s rodinou a přáteli. Bonusem je jídelní stůl, který jednoduchou úpravou přeměníte na biliár.

Krásná koupelna s velkým sprchovým koutem přináší pocit luxusu a relaxace do vašeho každodenního života.

Prostorný obývací pokoj vás přivítá světlem a příjemnou atmosférou, zatímco dva menší samostatné pokoje - ložnice a dětský pokoj - nabídnou dostatek soukromí a klidu. Tato flexibilní dispozice bytu poskytuje skvělé možnosti pro uspořádání vašeho domova podle vašich potřeb a představ.

Navíc vám tato lokalita nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný život - obchody, restaurace, kulturní zařízení a další atrakce Karlových Varů jsou v dosahu ruky. Ať už hledáte trvalé bydlení nebo jen útulné místo pro své víkendové úniky, tento byt je ideální volbou.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přijďte si prohlédnout tento krásný byt na ulici Foersterova. Jsem tu, abych vám pomohl najít váš dokonalý domov v Karlových Varech!

 

------------------------------------

celková plocha - 89,91 m2

podlahová plocha - 88,2 m2

sklep - 4 m2

------------------------------------

elektřina - 1.505,-Kč

plyn - 200,- Kč

fond oprav - 1.257,- Kč

ostatní platby - 1.002,-Kč

celkem - 3.964,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

2.990.000,-Kč

sníženo na

2.750.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF