Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, Foersterova

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně k prodeji: Byt 2+1, Karlovy Vary, Foersterova

Představujeme Vám k prodeji byt 2+1, který se nachází v oblíbené lokalitě Čertův ostrov v Karlových Varech, konkrétně na ulici Foersterova. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí a je připravený k okamžitému nastěhování.

Dispozice a vybavení bytu

Byt o celkové podlahové ploše 85,1 m2 se nachází ve čtvrtém patře staršího cihlového domu bez výtahu. Dispozice bytu je velmi prostorná a nabízí velké možnosti využití. Může být využit jako 2+1 nebo 3+kk.

Byt se skládá z centrální menší předsíně, prostorné kuchyně s moderní kuchyňskou linkou, jídelním stolem, posezením a malou lodžií směrovanou do vnitrobloku. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a prostorem pro pračku a sušičku. Samostatný velký záchod a šatna jsou samozřejmostí. Dva velké pokoje, obývací pokoj a ložnice, jsou směrované na jihozápad do ulice.

Lokalita a dostupnost

Byt se nachází kousek od centra města Karlovy Vary, v udržovaném a čistém domě. V blízkosti se nachází obchod a zastávka autobusu, což zajišťuje skvělou dostupnost do všech částí města.

Klidné bydlení v Karlových Varech

Tento byt nabízí klidné a pohodové bydlení v oblíbené lokalitě Karlovy Vary. Díky své poloze a vybavení je ideální pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Připravený k nastěhování

Byt nevyžaduje žádné opravy a je připravený k okamžitému nastěhování. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají bydlení bez nutnosti dalších investic.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost koupě bytu v oblíbené lokalitě Karlovy Vary. Tento byt nabízí komfortní a klidné bydlení v blízkosti centra města.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

------------------------------------

celková plocha - 86,80 m2

podlahová plocha - 85,1 m2

lodžie - 1,7 m2

------------------------------------

elektřina - 1.200,-Kč

plyn - 250,-Kč

fond oprav - 1.250,-Kč

ostatní platby - 3.884,-Kč

celkem - 6.584,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

3.699.000,- Kč

prodáno za 

3.400.000,- Kč

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #prodejbytu #musilboris #realestate #musilreality #reality #musil #realitnimakler #maklermusil ♬ Feelings - Jurrivh

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF